یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
13:02 | | فجر 37

روایت وفاداری در « سال دوم دانشکده من»

روایت وفاداری در « سال دوم دانشکده من»

پردیس سینمایی چارسو با نمایش فیلم «سال دوم دانشکده من»  ساخته رسول صدرعاملی، هشتمین روز از جشنواره سی و هفتم فجر را به پایان رساند.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم «سال دوم دانشکده من» به کارگردانی رسول صدرعاملی و تهیه کنندگی مسعود ردایی در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درآمد. 
پیش از پخش این فیلم و در مراسم معرفی «سال دوم دانشکده من»، مسعود ردایی تهیه کننده این فیلم گفت: خوشحالم که در این دوره از جشنواره با فیلمی از رسول صدرعاملی و نویسندگی پرویز شهبازی حضور پیدا کرده ایم. او فیلمنامه فیلم «سال دوم دانشکده من» را نشانگر رفاقت میان نسل جوان خواند و گفت: برخی منتقدان از این فیلم، برداشت های غیرمتعارف کرده اند. در حالیکه فیلم «سال دوم دانشکده من» درباره نسل جوان و وفاداری آنها به هم است. 
پدرام شریفی یکی از بازیگران این فیلم ضمن تشکر از حضور تماشاگران، جای رسول صدرعاملی را خالی دانست و گفت امیدوارم از دیدن این فیلم لذت ببرید. دو تن از بازیگران جوان این فیلم با نام های سها نیاستی و  فرشته ارسطویی، پدرام شریفی را در مراسم معرفی فیلم «سال دوم دانشکده من» بر روی سن همراهی کردند. 
نام بازیگرانی همچون علی مصفا، پدرام شریفی، بابک حمیدیان، ویشکا آسایش، شقایق فراهانی، نیلوفر خوش خلق، سها نیاستی و فرشته ارسطویی در فیلم امسالِ رسول صدرعاملی دیده می شود. 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.