یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
04:18 | | فجر 37

«مسخره باز» در پردیس سینما آزادی به سانس فوق‌العاده رسید

«مسخره باز» در پردیس سینما آزادی به سانس فوق‌العاده رسید

فیلم سینمایی «مسخره باز» ساخته همایون غنی‌زاده در پردیس سینمایی آزادی به سانس فوق‌العاده رسید و پیش بینی می شود که فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار نیز در پردیس سینمایی مگامال به سانس فوق‌العاده برسد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، روند برگزاری سانس‌های فوق‌العاده در روزهای پایانی هفته به دلیل استقبال گسترده علاقه‌مندان و اتمام بلیت‌های گیشه سرعت بیشتری گرفته است.

رضا سعیدی پور مدیر پردیس سینمایی آزادی درباره سانس های فوق‌العاده این سینما در روز پنجشنبه ۱۸ بهمن به ستاد خبری جشنواره فیلم فجر گفت: ما در سینمای آزادی سانس به سانس که پیش می رویم و براساس استقبالی که از سوی علاقه‌مندان مشاهده می‌کنیم، سانس فوق‌العاده اعلام می کنیم.

او ادامه داد: امروز از فیلم «مسخره باز» ساخته همایون غنی‌زاده استقبال شده است و این فیلم در ساعت ۵۰ دقیقه بامداد سانس فوق‌العاده خواهد داشت. همچنین با توجه به آنکه امروز نمایش فیلم «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی را داریم، پیش بینی می کنیم که این فیلم نیز به چند سانس فوق‌العاده برسد.

سانس‌های فوق‌العاده در پردیس سینمایی مگامال

همچنین محمد قنبری مدیر پردیس سینمایی مگامال درباره سانس های فوق‌العاده امروز این سینما گفت: امروز پنجشنبه ۱۸ بهمن فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» به کارگردانی بهرام توکلی در ساعت ۱۵ به سانس فوق‌العاده رسید.

او همچنین بیان کرد: فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار نیز که ساعت ۲۰ به نمایش درخواهد آمد هم با توجه به حجم گسترده استقبال علاقه‌مندان به نظر می رسد که چند سانس فوق‌العاده را تجربه کند.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه زاده از ۱۰ تا ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.