یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
03:42 | | فجر 37

نمایش فیلم «آنجا همان ساعت» سیروس الوند برای هنرمندان

نمایش فیلم «آنجا همان ساعت» سیروس الوند برای هنرمندان

سیروس الوند در مراسم اکران فیلم «آنجا همان ساعت» در پردیس چارسو از اینکه امکان نمایش فیلمش در جشنواره فیلم فجر فراهم شده است، ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم سینمایی «آنجا همان ساعت» به کارگردانی سیروس الوند ظهر روز یکشنبه ۲۱ بهمن در پردیس سینمایی چارسو برای هنرمندان به نمایش درآمد.

این فیلم به درخواست صاحبان اثر و با موافقت ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم فجر در بخش خارج از مسابقه در پردیس سینمایی چارسو و سینمای حجاب به نمایش در می آید.

سیروس الوند (کارگردان) و شهرام حقیقت‌دوست، امیرحسین فتحی و شاهرخ فروتنیان (بازیگران) از جمله عوامل این فیلم بودند که در این مراسم حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم و پیش از نمایش فیلم سیروس الوند ضمن خیر مقدم به حاضران در سالن گفت: «من هم مانند شما هنوز این فیلم را ندیدم، ساختم ولی تا به حال نتوانستم کامل ببینم. خوشحالم که بالاخره جشنواره این موقعیت را ایجاد کرد تا فیلم من دیده شود.»

در ادامه مراسم شهرام حقیقت‌دوست بازیگر این فیلم نیز بیان کرد: «من هم فیلم را ندیدم و خیلی ذوق زده هستم تا ببینم چه اتفاقی در آن رخ داده است. اینکه خدمت آقای الوند بودم باعث افتخار من بود و جای آقای پرویز پرستویی نیز خالی است، ایشان بزرگ ما در این کار بودند.» 

سپس امیرحسین فتحی دیگر بازیگر فیلم «آنجا همان ساعت»، با ابراز خشنودی از حضورش در این مراسم اکران، گفت: «اینکه فیلم به نمایش درآمد و آن را می بینیم اتفاق خیلی خوبی است. به آقای الوند بابت ساخت این فیلم تبریک ویژه می گویم.»

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.