چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
06:24 | | فجر 37

آغاز مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر /تشویق علی نصیریان و جمشید مشایخی از سوی حضار

آغاز مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر /تشویق علی نصیریان و جمشید مشایخی از سوی حضار

مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آغاز شد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حضور اهالی سینما، رسانه، مسئولان و مردم در مرکز همایش های برج میلاد آغاز شد.

در این مراسم که به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار شد، عباس صالحی- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حسین انتظامی- رییس سازمان سینمایی، محمود واعظی -رییس دفتر رییس جمهور، علی ربیعی وزیرر سابق کار حضور دارند.

 بعد از پخش سرود ملی و قرائت قرآن، کلیپی با تصاویر مربوط به انقلاب در سالن همایش‌های برج میلاد پخش شد تا به این ترتیب مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به صورت رسمی آغاز شود.

جمشید مشایخی، علی نصیریان، کریستف رضاعی، سیروس الوند، اشکان رهگذر، منوچهر شهسواری، محمدحسین قاسمی، غلامرضا موسوی، هومن بهمنش، احسان رسول‌اف، نیلوفر خوش‌خلق، بهنوش طباطبایی، مهدی زمین‌پرداز، گیتی معینی، الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته طائرپور، سیروس الوند، پوران درخشند، ریما رامین فر، محمود کلاری… از جمله مهمانان حاضر در این مراسم هستند.

محمدرضا شهیدی‌فرد مجری مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه مراسم راس ساعت آغاز شد، به همه حاضران در سالن حضور در این مراسم را خوشامد گفت.

حاضران در مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با شنیدن نام علی نصیریان و جمشید مشایخی این بازیگران باسابقه را تشویق کردند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.