دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
21:42 | | فجر 37

روایت وزیر ارتباطات از تماشای یکی از فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

روایت وزیر ارتباطات از تماشای یکی از فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات بعد از تماشای فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز: رد خون» دیدگاه خود را درباره این فیلم و اهمیت آن برای تصویر کردن تاریخ معاصر بیان کرد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، آذری جهرمی بعد از تماشای فیلم محمدحسین مهدویان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«امشب؛ خانوادگی و به همراه معاونین، در بنیاد سینمایی فارابی، به تماشای فیلم #ردخون نشستیم. وقتی متولد شدم، یعنی اوایل دهه۶۰، گروهکی در کشور، با ترورهای گسترده، بسیاری از ایرانیان را به شهادت می‌رساندند، به عراق رفتند و با سکنی گزیدن در کنار صدام جنایتکار، شریک جنایات گسترده او علیه ملت ایران شدند، اکنون نیز همان گروه، با همراهی دشمنان ملت ایران و بعضا به عنوان حلقه اتصال آنها، در اعمال تحریمهای ظالمانه و در تنگنا قرار دادن مردم نقش گسترده‌ای دارند.
این گروه جنایتکار و منفور نزد ملت ایران، این روزها در تلاشند با استفاده از باتها و اکانتهای جعلی و جعل واقعیت، در فضای مجازی، به تطهیر گذشته سیاه خود بپردازند، روزنه امید آنها نیز جوانان دهه شصت و هفتاد و هشتاد و نود است که به تصور آنها، خاطراتی از جنایات آشکار آنها ندارند.
این فیلم با روایتی قوی، به خوبی توانسته چهره واقعی این جنایتکاران را به تصویر بکشد.
از همه دست اندرکاران تهیه و تولید این اثر فاخر تشکر می‌کنم. خداقوت.»

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.