یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
03:12 | | فجر 37

معرفی بهترین فیلم جشنواره فجر در حوزه جوانان در اختتامیه بخش "تجلی اراده ملی

معرفی بهترین فیلم جشنواره فجر در حوزه جوانان در اختتامیه بخش "تجلی اراده ملی

سید فرید موسوی با اشاره به تصمیم فراکسیون جوانان مجلس برای انتخاب اثری در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر به عنوان اثر برگزیده در حوزه جوانان گفت: برای اولین بار فراکسیون جوانان مجلس تصمیم گرفت یکی از فیلم‌های مرتبط با حوزه جوانان را که در جشنواره فیلم فجر امسال حضور داشتند، انتخاب کند که امروز این اثر در اختتامیه بخش "تجلی اراده ملی" جشنواره مورد تقدیر و تجلیل فراکسیون قرار خواهد گرفت.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: کمیته داوری متشکل از سینماگران که در طول جشنواره فجر به تماشای فیلم‌ها نشسته‌اند، نظر تخصصی و حرفه‌ای خود را برای انتخاب یکی از فیلم‌های مرتبط موضوع و محتوای جوانان که دارای ظرافت‌های هنری نیز باشد، اعلام می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه این اقدام از سوی مجلس برای نخستین بار صورت می‌گیرد، ادامه داد: استقبال مجلس از یک اقدام هنری و توجه به ظرفیت‌های هنری رویکرد مهمی خواهد بود؛ زیرا قائل به آن هستیم که میان نمایندگان و جامعه هنری باید تعامل وجود داشته باشد.
موسوی بیان کرد: صرفا نباید این مراوده در بحث انتخابات وجود داشته باشد، بلکه ما به عنوان نمایندگان مجلس باید با این قشر بیشتر آشنا شویم زیرا علیرغم آنکه مجلس جایگاه خاصی در نظام حاکمیتی دارد ولی بعضا دیده می‌شود با این جامعه هنری آشنا نیست و نظرات او در این حوزه شاید مبتنی بر واقعیت نباشد.
رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی بر لزوم شناسایی حمایت‌ها و ظرفیت‌های مجلس برای ارتقای سطح هنری در جامعه تاکید کرد.
 آقایان جعفر صانعی مقدم، مهدی کرم‌پور و رضا مقصودی تحت عنوان هیأت داوری انتخاب بهترین فیلم در حوزه جوانان از طرف فراکسیون جوانان مجلس انتخاب و این مسئولیت را بر عهده دارند.

منبع: خانه ملت

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.