یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
00:59 | | فجر 38

صحبت های حسین انتظامی در مراسم معارفه ابراهیم داروغه زاده به عنوان دبیر جشنواره فیلم فجر

صحبت های حسین انتظامی در مراسم معارفه ابراهیم داروغه زاده به عنوان دبیر جشنواره فیلم فجر

رئیس سازمان سینمایی در مراسم معارفه ابراهیم داروغه زاده به عنوان دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: عمده سینماگران کشور از حُسن تدبیر ایشان راضی بودند و ایشان مدیریت خوبی برای جشنواره داشت.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، حسین انتظامی در این مراسم گفت: یکی از ویژگی های اصلی آقای داروغه زاده به جز دانش و خوش فکری، خوش اخلاقی اش است و چیزی که برای من مهم بود اینکه عمده سینماگران کشور از حُسن تدبیر ایشان راضی بودند و انصافا کارهای بسیار موثری در دوره مدیریت ایشان انجام شد.

وی ادامه داد: در جشنواره فیلم فجر هم آقای داروغه زاده عملکرد بسیار خوبی داشت و انضباط و شفافیت او زبان زد بود. طبق دستور وزیر همه رویداد های فرهنگی باید ظرف مدت ۴۵ روز هزینه های خود را اعلام کنند که ایشان با مدیرت خوبشان اینکار را انجام دادند و سال گذشته نسبت به سال های قبل در جشنواره شاهد فیلم های خوبی بودیم اگر چه تلاش خود سینماگران بوده است که ما خادم آنها هستیم اما نوع مدیریت دبیرخانه جشنواره هم تاثیرگذار بوده که این نشان ازموفقیت ایشان است. ضرورت داشت این دو حوزه راهبردی یعنی دبیرخانه جشنواره فیلم فجر و ارزشیابی و نظارت از هم جدا باشد که ایشان در جشنواره مستقر شدند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.