دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
18:16 | | فجر 38

اطلاعیه ۷بندی روابط عمومی جشنواره فجر درباره ثبت‌نام اهالی رسانه و منتقدان

اطلاعیه ۷بندی روابط عمومی جشنواره فجر درباره ثبت‌نام اهالی رسانه و منتقدان

روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در راستای تکریم اهالی رسانه و منتقدان متقاضی حضور در جشنواره، با ارزیابی ثبت‌نام‌های انجام شده و در فاصله سه روز مانده به پایان مهلت، نکاتی را اعلام می‌کند:

– بر اساس شیوه‌نامه ثبت‌نام، به درخواست‌های پس از ساعت ۲۴ روز شنبه ترتیب اثر داده نمی‌شود.

– تنها یک نامه از یک رسانه پذیرفته خواهد شد. لازم است رسانه‌هایی که نامه‌های جداگانه برای هر نفر ثبت کرده‌اند، در فاصله باقیمانده نامه‌های خود را ویرایش کنند.

– همه افرادی که اسامی آنها در یک نامه اعلام شده‌ است، به صورت جداگانه داخل سایت جشنواره ثبت‌نام کنند.

– برای ثبت نام اعضای انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، ثبت سه نمونه اثر از مطالب مرتبط با موضوعات و فیلم‌های یک سال گذشته که توسط اعضای این انجمن در رسانه‌های معتبر منتشر شده باشد،  الزامی است.

– خواهشمند است در نامه‌ معرفی متقاضیان برنامه‎های رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی، عنوان شغلی دقیق درخواست کننده (اعم از خبرنگار، گزارشگر، مجری، تصویربردار، صدابردار، عوامل فنی، تهیه‌کننده، کارگردان و…) در مقابل اسامی هر فرد قید شود. بدیهی است که نامه‌های خارج از این رویه، پس از ویرایش و جایگزین شدن در مدت باقیمانده، قابل ارائه خواهد بود.

– بر اساس شیوه‌نامه، اسامی متقاضیان در معرفی‌نامه هر رسانه، بر اساس «اولویت‌ها»ی تعیین شده از سوی آن رسانه اعلام می‌شود. بنا بر این، روابط عمومی جشنواره بر اساس «سهمیه در نظر گرفته شده» که متعاقبا منتشر خواهد شد، اقدام به حذف متقاضیان از «انتهای لیست» خواهد کرد.

 

– اسامی متقاضیان دریافت کارت سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه‌های گروهی، بلافاصله پس از پایان ثبت نام در روز یکشنبه اعلام خواهد شد.

 

امید است که با همکاری اصحاب محترم رسانه و اعضای گرامی انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران شاهد برگزاری دوره باشکوهی از جشنواره فیلم فجر باشیم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.