یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
22:45 | | فجر 38

پیش‌بینی استقبال بالا از فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در کرمان

پیش‌بینی استقبال بالا از فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در کرمان

دبیر اجرایی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در استان کرمان با اشاره به پیش‌بینی استقبال بالای مردم از فیلم‌های جشنواره، عنوان کرد: کرمان در تدارک برگزاری هر چه باشکوه‌تر این رویداد ملی در بهمن ماه امسال است.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، امیر عابدین‌پور گفت: نزدیک به دو ماه است که دبیرخانه استانی جشنواره در کرمان آغاز به کار کرده و کمیته‌های تخصصی مختلف کار خود را طبق برنامه‌ریزی‌ها انجام می‌دهند.
او افزود: با هدف حضور و استقبال حداکثری مردمی، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی مرتبط، کار و فعالیت اطلاع‌رسانی در شبکه‌های اجتماعی را با انعکاس اخبار و اعلام رویدادهای مختلف جشنواره در کرمان آغاز کرده‌اند.
 عابدین‌پور ادامه داد: دبیرخانه استانی در کرمان مکاتباتی را با ارگان‌ها و شرکت‌های مختلف که متقاضی حضور گروهی در جشنواره جهت تماشای فیلم‌ها بوده‌اند آغاز کرده است و امید می‌رود که این‌دوره از جشنواره با استقبال زیاد مخاطبان روبرو شود. امسال نیز همچون دوره گذشته جشنواره، پیش‌فروش بلیت فیلم‌ها به شکل پک‌های مختلف برنامه‌ریزی شده و پس از اعلام نام فیلم‌ها از سوی دبیرخانه، آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: در تلاشیم تا در این دوره از جشنواره با حمایت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همچنین معاونت محترم سینمایی استان، علاوه بر مرکز استان، شاهد اکران فیلم‌ها به شکل تک‌سانس در شهرستان‌ها باشیم. از دیگر برنامه‌های این دوره جشنواره در کرمان می‌توان به برگزاری کارگاه‌های آموزشی، جلسات نقدوبررسی، انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران کرمانی اشاره کرد.
دبیر اجرایی جشنواره در کرمان افزود: بزودی سینماهای میزبان فیلم‌ها در کرمان معرفی خواهند شد و امیدواریم با تلاش‌های دبیرخانه در کرمان، بتوانیم شاهد برگزاری بهترین دوره این رویداد تا به امروز در کرمان باشیم.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.