جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
22:46 | | فجر 38

جلسه هماهنگی مدیران سینماهای برگزار کننده جشنواره فجر۳۸ برگزار شد

جلسه هماهنگی مدیران سینماهای برگزار کننده جشنواره فجر۳۸ برگزار شد

جلسه مدیران سینماهای برگزار کننده سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای جشنواره و عزت‌الله علیزاده معاون اجرایی جشنواره روز چهارشنبه ۲۵ دی در سالن نمایش سازمان سینمایی برگزار شد.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، در ابتدای جلسه محمدرضا فرجی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همچنین جان‌باختگان حادثه کرمان و سانحه هوایی، از حضور مدیران سینماها قدردانی و تشکر کرد. او همچنین اظهار امیدواری کرد که امسال همچون سال‌های گذشته مدیران با همکاری و تعامل با نمایندگان مستقر در سینماهای جشنواره، فضایی امن و با نشاط برای مخاطبان جدی جشنواره فراهم آید.

 

در ادامه جلسه «محمدرضا فرجی» مدیر امور سینماهای جشنواره بیان داشت که امسال در جهت بهره‌مندی هرچه بیشتر مخاطبان از فیلم‌های جشنواره، سالن‌های بیشتری در پردیس‌های سینمایی به امر نمایش اختصاص داده شده است. او با تاکید بر اهمیت ایام برگزاری جشنواره به عنوان ویترین یک ساله سینمای ایران از مدیران خواست که در این راستا از حیث مسایل فنی و نمایشی و امکانات رفاهی سینما دقت لازم را داشته باشند.

همچنین علیزاده ضمن بیان مسائل فنی و تجهیزات سینمایی تاکید داشت حداکثر فروش بلیت سینماهای جشنواره از طریق سامانه انجام می‌گیرد.

او خاطرنشان کرد: مبلغ بهای بلیت چهار سینمای راگا، کیان، تماشا و فجر اسلامشهر نسبت به سایر سینماهای برگزار کننده جشنواره ارزان‌تر است. او همچنین توصیه‌های لازم را جهت برقراری امنیت آثار به نمایش درآمده در جشنواره ارائه کرد.

در این جلسه نماینده سازمان آتش‌نشانی نیز با تأکید بر لزوم رعایت مسائل ایمنی و آتش نشانی به نکات مهم در این زمینه اشاره کرد.

در ادامه مدیران حاضر در جلسه ضمن اعلام آمادگی کامل جهت برگزاری این دوره از جشنواره فیلم فجر، به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند و در زمینه مسائل مختلف جشنواره، راهکارهای لازم را اتخاذ کردند.

در پایان جلسه از «علی رضایی» مدیر سینما فلسطین که به‌تازگی بازنشسته شده، به‌پاس حضور شایسته و پرتلاش در سینما قدردانی شد و لوحی به رسم یادگار از سوی سازمان سینمایی به او اهدا شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.