شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
23:58 | | فجر 38

آغاز بلیت فروشی سینماهای مردمی از ساعت ۱۲ فردا

آغاز بلیت فروشی سینماهای مردمی از ساعت ۱۲ فردا

معاون اجرایی سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر از اختصاص دادن حدود ۹۵۰۰ صندلی برای مردم علاقه‌مند به تماشای فیلم‌های این جشنواره خبر داد.

عزت‌الله علیزاده درباره پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره و ظرفیت در نظر گرفته شده برای مردم بیان کرد: براساس پیش‌بینی انجام شده ظرفیت سینمای مردمی ۱۷ مجموعه با ۳۴ سالن و ۹۵۰۰ صندلی است که این ظرفیت امسال نسبت به سال قبل به اندازه دو هزار صندلی بیشتر شده است.

او درباره نمایش مردمی فیلم‌ها در شهرهای دیگر افزود: آنچه اعلام شد فقط مربوط به تهران است و برنامه‌ریزی استان‌ها در خود استان‌ها انجام می‌شود که  در ستاد جشنواره هم پیگیری می‌شود.

وی درباره سهم ارگان‌ها و نهادها نیز توضیح داد: امسال ۲۵ درصد از ظرفیت بلیت‌ها برای گیشه، بین ۱۵ تا ۱۷ درصد برای ارگان‌ها و باقی برای پیش‌فروش از طریق سایت در اختیار مردم خواهد بود. همچنین یک ردیف هم در سینماها در اختیار صاحبان آثار و سینما قرار می‌گیرد.

علیزاده تاکید کرد: امسال مطابق دوره‌های قبل، فروش بلیت در گیشه را هم داریم و ظرفیت هم بیشتر شده تا مردم کمتر در صف بمانند. ضمن اینکه بنا به بودن متقاضی، سانس فوق‌العاده هم دایر خواهد شد.

علاقه‌مندان به تهیه بلیت‌های جشنواره می‌توانند از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۳۰ دی‌ماه به سایت  www.Fajrticket.ir مراجه کنند و این فرصت تا ساعت ۱۸ چهارشنبه دوم بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

پیش‌تر اعلام شده بود هر شخص مجاز است تا با کد ملی خود، دو سری بلیت از طریق سامانه پیش‌خرید کند ولی با انتشار سه جدول سینمای ایران ۱، ۲ و ۳ هر شخص می‌تواند چهار سری بلیت یعنی دو جدول کامل تهیه کند.

منبع:ایسنا

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.