دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
18:48 | | فجر 38

مشارکت شهرداری در جشنواره فیلم فجر، برد-برد است

مشارکت شهرداری در جشنواره فیلم فجر، برد-برد است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حمایت شهرداری تهران از جشنواره فیلم فجر در قالب قراردادهای مشارکتی است و اهداف تبلیغاتی و فرهنگی خود را در آن دنبال می کنند.

محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه قرارداد مشارکتی شهرداری با جشنواره فیلم فجر یک قرارداد برد-برد است، گفت: پیش از آغاز فیلم‌های جشنواره مسائل فرهنگی مورد توجه شهرداری و مسائل اجتماعی در قالب تیزرها و کلیپ‌هایی پخش می‌شود.

وی تأکید کرد: این قرارداد، قراردادی مشارکتی است و قرارداد کمک نیست، بنابراین نیاز به مصوبه شورا در این زمینه نیست. رسم است در جشنواره‌های ملی اسپانسرها در جهت تبلیغ اهداف خود آن جشنواره را حمایت می‌کنند و شهرداری نیز در همین راستا به عنوان اسپانسر و به صورت مشارکتی در جشنواره حضور دارد.

هاشمی با بیان اینکه قرارداد به صورت مشارکتی بلامانع است، گفت: در زمان جشنواره تعداد افرادی که به سینماها می آیند افزایش یافته و به همین دلیل اسپانسرها در قرارداد با صدا و سیما یا جشنواره‌ها اهداف تبلیغاتی و فرهنگی خود را دنبال می‌کنند. این موضوع در جلسه هم اندیشی شورای شهر تهران که صبح امروز برگزار شد، مطرح شد و این توضیحاتی بود که شهردار به اعضای معترض داد و در واقع من از صحبت‌های شهردار این موضوع را یاد گرفتم.

منبع :مهر

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.