یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
19:43 | | فجر 38

در ۱۱دقیقه اولیه پیش‌فروش بلیت‌ها غافلگیر شدیم!

در ۱۱دقیقه اولیه پیش‌فروش بلیت‌ها غافلگیر شدیم!

مدیر دبیرخانه جشنواره فیلم فجر گفت: ظهر امروز در دقیقه ۱۱ پیش‌فروش فیلم‌ها در سینماهای پرمخاطب جشنواره، همه بلیت‌ها خریداری شد که این غافلگیرکننده بود
به گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، «سیمون سیمونیان» مدیر دبیرخانه جشنواره فیلم فجر درباره پیش فروش بلیت فیلم‌های سینمایی در جشنواره فیلم فجر گفت: امسال با اینکه در هر سانس ظرفیت سینما‌ها را افزایش داده‌ایم، با استقبال بالای مخاطب روبه‌رو شدیم. سال گذشته در هر سانس ۷۵۰۰ ظرفیت داشته‌ایم و امسال به ۹۴۰۰ در هر سانس این ظرفیت افزایش یافته است. استقبال کم‌نظیر مردم باعث شد در دقیقه ۱۱ پیش‌فروش فیلم‌ها در سینماهای پرمخاطب، بلیت تمام سانس‌ها خریداری شود. بعد از گذشت یک ساعت از بازگشایی سامانه پیش‌فروش بلیت فیلم‌ها ۸ هزار سری و یعنی ۸۰۰۰۰ بلیت خریداری شد و احتمالا یک جلسه فوق‌العاده‌ای خواهیم گذاشت. 
او با اشاره به این که سرعت تکمیل ظرفیت سینماها غافل‌گیرکننده بود، افزود: با این شرایط احتمالا چون اولویت ما مردم هستند، ظرفیتی از بلیت‌ها و سازمان‌های دولتی را به مردم تعلق خواهیم داد.
سیمونیان ادامه داد: فروش اینترنتی اولویت خریداری بلیت است.، چون از این طریق بازار سیاه خرید و فروش بلیت به شیوه غیرقانونی از بین خواهد رفت. مخاطبین می‌توانند با هر کدملی ۴ سری از یک سانس خریداری کنند و امیدوارم مخاطبین محترم در فرصت‌ باقی مانده در سینماهایی که ظرفیت دارند، بلیت خریداری کنند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.