دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
20:00 | | فجر 38

مردم شور جشنواره را کلید زدند

مردم شور جشنواره را کلید زدند

یکی از مسئولان پیش‌فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: استقبال از پیش فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بی نظیر بود و در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی اکثریت صندلی‌ها و سانس‌های اصلی به فروش رسید.
 

شکری آذر یکی از مسئولان پیش‌فروش  بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پیرامون آخرین وضعیت بلیت فروشی این دوره از رویداد بزرگ سینمای کشور گفت: استقبال از پیش فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بی نظیر بود و در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی اکثریت صندلی‌ها و سانس‌های اصلی به فروش رسید.

او در همین راستا ادامه داد: هم اکنون که نزدیک به یک ساعت از آغاز پیش فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر می‌گذرد، تقریباً تمامی بلیت‌ها به فروش رسیده و شاید برخی سینما‌ها در سانس‌های خاص هنوز بلیتی برای فروش داشته باشند.

مدیر پیش‌فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر درباره احتمال افزایش ظرفیت صندلی‌ها برای خرید بلیت اذعان کرد: واقعیت امر ما هم به این موضوع فکر می‌کنیم و پیشنهاد آن را به دبیر جشنواره فیلم فجر داده ایم که در صورت تایید وی بتوانیم سانس‌هایی را برای تمدید پیش فروش اضافه کنیم، اما در هر صورت با ظرفیتی مشخص روبرو هستیم که امکان اضافه قابل توجه در تعداد صندلی‌ها را از ما می‌گیرد.

وی درباره چگونگی خرید بلیت از طریق گیشه تاکید کرد: تمهیدات ویژه‌ای باری خرید بلیت جشنواره فیلم فجر در دوره سی و هشتم از گیشه در نظر گرفته شده و به امید خدا با شور و هیجان مثال زدنی در صفوف گیشه‌ها نیز روبرو خواهیم بود.

شکری آذر درباره تعداد بلیت موجود در گیشه‌ها برای حضور در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: اکثریت بلیت فروشی از طریق پیش فروش اینترنتی صورت گرفته، اما برای جشنواره امسال نزدیک به ۲۰ درصد بلیت فروشی از گیشه سینما‌ها صورت خواهد گرفت.

منبع:میزان

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.