چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
23:53 | | فجر 38

استقبال چشمگیر مخاطب از پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره در سینما فجر اسلامشهر

استقبال چشمگیر مخاطب از پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره در سینما فجر اسلامشهر

«رضا عظیمی» مدیر سینما فجر اسلامشهر گفت: امسال برای اولین بار بلیت‌فروشی آنلاین داشته‌ایم و با استقبال خوب مخاطبان روبه‌رو شدیم.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، «رضا عظیمی» مدیر سینما فجر اسلامشهر درباره آماده سازی این سینما برای نمایش فیلم‌های جشنواره گفت: باید از «حسین انتظامی» رئیس سازمان سینمایی و «محمدرضا فرجی» مدیر امور سینماهای جشنواره تشکر کنم که با درایت خود امکان ارائه خدمات هرچه بهتر را برای این سینما فراهم کردند. سینما فجر اسلامشهر قدمت ۲۰ ساله دارد اما سال گذشته برای میزبانی از جشنواره مورد بازسازی قرار گرفت. امسال هم برای نمایش فیلم‌ها در ایام جشنواره، تدارک  دیدهایم و از هفته آینده بیلبوردهایی را در سطح شهر برای تبلیغ فیلم‌ها قرار خواهیم داد.

او ادامه داد: سال گذشته برای بلیت‌فروشی آنلاین نتوانستیم خدماتی را ارائه دهیم، امسال برای اولین بار بلیت‌فروشی آنلاین داشتیم و با استقبال خوب مخاطبان روبه رو شدیم. سال گذشته سینما فجر در رتبه ۴۵ سینماهای کشور قرار گرفت و این درحالی  است که این سینما قبلا در رتبه بالای ۲۰۰ بوده است.

عظیمی در پایان اظهار امیدواری کرد که مخاطبان این سینما در ایام برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر تجربه خوبی را پشت سر بگذارند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.