دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱
00:20 | | فجر 38

سینمای شهید آوینی میزبان جشنواره فیلم فجر در بوشهر 

سینمای شهید آوینی میزبان جشنواره فیلم فجر در بوشهر 

هم‌زمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، بهمن ماه امسال و در ایام دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی، بوشهر برای پنجمین سال میزبان جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، فاطمه کرم‌پور دبیرجشنواره فیلم فجر بوشهر ضمن اشاره به تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این رویداد فرهنگی و هنری در این استان اظهار کرد: ‌هم زمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، بهمن ماه امسال و در ایام دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی برای پنجمین سال میزبان جشنواره ملی فیلم فجر در بوشهر خواهیم بود.
او با اشاره به برگزاری سی و هشتمین جشنواره  در ایام مبارک دهه فجر در بوشهر گفت: امسال سینمای شهید آوینی شهر بوشهر از ۱۵ تا ۲۲ بهمن ماه میزبان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در بوشهر است.
کرم‌پور با اشاره به ضرورت نهادینه کردن فرهنگ‌وهنر و استقبال از رویدادهای هنری در استان گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته اکران‌های ویژه هنرمندان و اصحاب رسانه و به‌صورت رایگان اختصاص یافته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به درنظر گرفتن یارانه برای دانش‌آموزان و دانشجویان گفت: برگزاری کارگاه‌های تخصصی، نشست‌های نقد و بررسی فیلم، با مشارکت موسسه حامی هنر نارنجی در مجموعه سینمائی شهید آوینی برگزار خواهد شد. 
کرمپور با اشاره به فعالیت کمیته‌های مختلف ذیل ستاد برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در بوشهر افزود:  از ابتدای مهرماه کمیته‎های مختلف اعم از تبلیغات و رسانه، پژوهش و آموزش، تشریفات، هماهنگی شهرستان‌ها، پیشکسوتان، انتظامات و … فعالیت خود را آغاز کرده‌اند تا یکی از بهترین دوره‌های جشنواره‌ فیلم فجر را در بوشهر برگزار کنیم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.