دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
23:28 | | فجر 38

سیمرغ فجر برای ششمین بار به خراسان جنوبی می‌آید

سیمرغ فجر برای ششمین بار به خراسان جنوبی می‌آید

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی عنوان کرد: همزمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، ششمین دوره این جشنواره به میزبانی خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، ناصر نبی‌زاده با اعلام این خبر، گفت: امسال و همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، خراسان جنوبی برای ششمین بار میزبان جشنواره فیلم فجر خواهد بود.
او با بیان این که در این راستا برخی از فیلم‌های منتخب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، از ۱۵ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری و همزمان با تهران در تالار ایثار بیرجند به نمایش گذاشته می‌شوند، خاطرنشان کرد: پیگیری‌های صورت گرفته و همچنین استقبال خوب مخاطبان استان در سال‌های گذشته از این رویداد بزرگ که نماد سینمایی هنر انقلاب اسلامی است، موجب شد سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خراسان جنوبی را در بین میزبانان استانی این رویداد قرار دهد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی شرایط بسیار خوبی را برای‌ میزبانی از این جشنواره در دوره جدید فراهم آورده است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به این که لیست فیلم‌های اختصاص یافته به خراسان جنوبی و سانس‌های نمایش فیلم، طی چند روز آینده مشخص و به طور گسترده توسط روابط عمومی این اداره کل اطلاع رسانی خواهد شد، اضافه کرد : علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سالن نمایش مراجعه نموده و یا از طریق سایت سینما تیکت بلیت را با بهای ۱۰ هزار تومان خریداری کنند.
نبی زاده از حضور ۵ فیلم در بخش سیمرغ و پروانه‌ها نیز خبر داد و بیان کرد: صبح‌ها اکران بخش ویژه کودکان و نوجوانان رایگان خواهد بود. 
سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن سال جاری همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.