شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
23:29 | | فجر 38

بام ایران میزبان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

بام ایران میزبان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

جواد کارگران دهکردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری  از برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در بام ایران شهرکرد  خبر داد.
به گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، جواد کارگران دهکردی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری  گفت: سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با دهه مبارک فجر در شهرکرد برگزار می‌شود.
وی گفت: هنوز نام و تعداد فیلم‌ها به استان اعلام نشده، اما با تشکیل دبیرخانه جشنواره و صدور ابلاغ برای کمیته‌های دبیرخانه و ابلاغ شرح وظایف، مقدمات کار جهت برگزاری این جشنواره در استان انجام شده است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری  افزود: با توجه به برنامه‌های پیش‌بینی شده از لحاظ تبلیغ و توزیع بلیت‌ها، پیش بینی ما این است که امسال نسبت به سال‌های گذشته استقبال بیشتر و بهتر باشد.
وی افزود: استقرار گروه‌های تولیدی و خبری صداوسیما در محل اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر  با حضور کارشناسان این حوزه، طرح موضوع جشنواره فیلم فجر در شورای اطلاع‌رسانی استان، نشست با روابط عمومی‌های ادارات و نهادهای دولتی جهت برگزاری هر چه با شکوه‌تر این جشنواره از برنامه‌هایی است که پیش‌بینی شده و اجرا خواهد شد.
دهکردی در ادامه گفت: فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با دهه مبارک فجر از ۱۴ الی ۲۱ بهمن ماه در محل مجتمع فرهنگی غدیر شهرکرد اکران خواهند شد.
شایان ذکر است که مجتمع فرهنگی هنری  غدیر شهرکرد (سینما خانوادگی غدیر شهرکرد) در هر سانس پذیرای بیش از ۴۰۰ نفر از علاقه‌مندان به فیلم خواهد بود و اقدامات لازم در این خصوص به عمل آمده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.