چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
02:19 | | فجر 38

فصل تماشای فیلم‌های فجر در مازندران

فصل تماشای فیلم‌های فجر در مازندران

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از میزبانی ساری برای اکران فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

 

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: طی نشستی که با اعضای ستاد اجرایی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر داشتیم، پیرامون مسائل مختلف این رویداد فرهنگی هنری در استان ،  تصمیم‌گیری‌های اجرایی انجام شد.

 

وی افزود: سینما سپهر ساری به عنوان محل اکران این فیلم‌ها انتخاب شده و مردم می‌توانند با تهیه بلیت به تماشای فیلم‌های مورد علاقه خود بنشینند.

 

زارع همچنین از نحوه تبلیغات اکران فیلم‌ها در قالب نصب بنر ، پوستر، فضای مجازی و پخش تیزرهای تلویزیونی از سیمای مازندران خبر داد و تاکید کرد: اطلاع رسانی دقیق و به موقع از محتوای برنامه‌های این جشنواره و همچنین تهیه و تولید ویژه برنامه تلویزیونی در ۴ قسمت و پخش از شبکه پنج مازندران ، از دیگر فعالیت‌های این اداره کل در ایام برگزاری جشنواره خواهد بود.

 

وی اظهار امیدواری کرد: با وجود تأکید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تجمیع هزینه‌های این جشنواره برای اجرای جشنواره در مرکز استان، با رایزنی هایی که در حال انجام است، در این صدد هستیم تا امکان اکران فیلم‌های جشنواره را در یکی از شهرستان‌های غرب مازندران نیز مهیا کنیم، تاکنون شهرهای رامسر، چالوس، نوشهر و آمل برای میزبانی جشنواره اعلام آمادگی کرده‌اند که در صورت تایید،  اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

فیلم‌های این دوره از جشنواره فیلم فجر از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه به اکران گذاشته خواهند شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.