چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
21:42 | | فجر 38

اکران ۱۸ فیلم از جشنواره فیلم فجر در بوشهر

اکران ۱۸ فیلم از جشنواره فیلم فجر در بوشهر

۱۸ فیلم منتخب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر و جشن سیمرغ و پروانه‌ها در سینمای شهید آوینی بوشهر اکران می‌شود.

 

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر گفت: ستاد برگزاری سی ‌و هشتمین جشنواره فیلم فجر، منتخب فیلم‌های بخش سودای سیمرغ و فیلم‌های جشنواره را به استان‌ها اعلام کرد که همانند دوره‌های قبل و همزمان با تهران، این جشنواره از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه در بوشهر هم برگزار می‌شود.

محمدحسین زندویان بیان کرد: ۵ فیلم در بخش جشن سیمرغ و پروانه ها و ۱۳ فیلم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در سینما شهید آوینی بوشهر به نمایش گذاشته می‌شود.

وی اظهار داشت: «تورنا» به کارگردانی سید جواد هاشمی، «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی، «بیست و سه نفر» به کارگردانی مهدی جعفری، «کاتی و ستاره» به کارگردانی عبدالرضا مجلسی و «منطقه پرواز ممنوع» به کارگردانی امیر داساگر از فیلم های جشن سیمرغ و پروانه‌ها هستند.

زندویان ادامه داد: «دشمنان» به کارگردانی علی درخشنده، «مغز استخوان» به کارگردانی حمیدرضا قربانی، «روز بلوا» به کارگردانی بهروز شعیبی، «من می ترسم» به کارگردانی بهنام بهزادی، «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان، «آتابای» به کارگردانی نیکی کریمی، «سه کام حبس» به کارگردانی سامان سالور، «آن شب» به کارگردانی کوروش آهاری، «قصیده گاو سفید» به کارگردانی بهتاش صناعی ها، «تومان» به کارگردانی مرتضی فراشبندی، «کشتارگاه» به کارگردانی عباس امینی، «خوب، بد، جلف۲» به کارگردانی پیمان قاسمخانی و «لباس شخصی» به کارگردانی امیرعباس ربیعی فیلم‌های جشنواره هستند که در بوشهر به روی پرده می‌روند.

وی عنوان کرد: اکران فیلم‌های جشن سیمرغ و پروانه‌ها صبح ساعت ۹:۳۰  به صورت رایگان  خواهد بود و فیلم‌های جشنواره هر روز در سه سانس ۱۷:۳۰، ۱۹:۳۰ و ۲۱:۳۰ به نمایش در می‌‌آید.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.