چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
21:52 | | فجر 38

جشنواره در چارسو-روز دوم

جشنواره در چارسو-روز دوم

 

در دومین روز سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم «دشمنان» به کارگردانی علی درخشنده با حضور عوامل در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، پیش از آغاز این فیلم، درخشنده که روی سن حاضر شده بود، در پاسخ به پرسشی درباره بودجه کم ساخت فیلم «دشمنان»، بیان کرد: هر فیلم بودجه خودش را دارد، با توجه به شرایط و اتفاقات دور و برمان ما مستقل‌ترین مستقل‌ها شدیم.

این کارگردان رقم بودجه فیلم خود را که در بخش «نگاه نو» این دوره جشنواره به نمایش درمی‌آید اعلام نکرد و گفت: گفتن بودجه فیلم چیز پیچیده‌ای نیست، همه اهالی سینما می‌دانند بودجه فیلم به چه شکل است.

کارگردان فیلم «دشمنان» همچنین با بیان اینکه روزهای غم‌انگیزی را پشت سر گذاشتیم، اکران سانس فیلم خود را در پردیس سینمایی چارسو به جانباختگان حوادث اخیر تقدیم کرد.

رویا افشار بازیگر فیلم اظهار کرد: گروه «دشمنان» تلاش کردند کاری در خور شما و مردم تولید کنند. آرزوی سربلندی و روزهای خیلی خیلی خوب برای مردم دارم.

همچنین علیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در دومین روز سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس چارسو و سالن اکران این فیلم، حضور پیدا کرد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.