جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
01:55 | | فجر 38

استقبال بی‌نظیر بوشهری‌ها از روز نخست جشنواره فیلم فجر

استقبال بی‌نظیر بوشهری‌ها از روز نخست جشنواره فیلم فجر

اکران فیلم‌های بخش سیمرغ و پروانه‌های سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر در بوشهر در اولین روز خود با استقبال بی نظیر دانش آموزان، کودکان و نوجوانان این شهر همراه شد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، محمدحسین زندویان معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر بیان کرد: نخستین روز از اکران فیلم‌های سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر با استقبال بی نظیر مردم بوشهر در دو بخش جشن سیمرغ و پروانه‌ها و فیلم‌های جشنواره به پایان رسید.

وی با اشاره به اینکه در روز نخست جشنواره سه فیلم به روی پرده رفت، گفت: فیلم «تورنا ۲» به کارگردانی سید جواد هاشمی ویژه مدارس در بخش سیمرغ و پروانه و «دشمنان» و «مغز استخوان» به ترتیب به کارگردانی علی درخشنده و حمیدرضا قربانی در بخش سودای سیمرغ اکران شدند.

زندویان اظهار کرد: امروز نیز فیلم «قطار آن شب» در بخش سیمرغ و پروانه‌ها و فیلم‌های «روز بلوا» و «من می ترسم» به روی پرده خواهند رفت.

وی به ظرفیت ۵۵۰ نفری سینما شهید آوینی اشاره کرد و افزود: استقبال از جشنواره در بخش سیمرغ و پروانه‌ها به گونه‌ای بود که پس از اعلام جدول پخش، همه سانس‌های این بخش با تکمیل ظرفیت همراه شد.

زندویان اضافه کرد: نشست نقد و بررسی نیز پس از اکران فیلم‌ها در سالن سینمای شهید آوینی برگزار می‌شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر خاطرنشان کرد: هدف از اکران فیلم‌ها در استان ایجاد فضایی صمیمی و سینمایی بین هنرمندان و مردم است.

جشنواره فیلم فجر بوشهر همزمان با سراسر کشور تا تاریخ ۲۱ بهمن ماه در سینما شهید آوینی بوشهر برگزار می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.