یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
19:43 | | فجر 38

استقبال لرستانی‌ها از «شنای پروانه»

استقبال لرستانی‌ها از «شنای پروانه»

تنها اکران فیلم سینمایی « شنای پروانه » در چهارمین جشنواره فیلم فجر استان لرستان با استقبال گسترده علاقه‌مندان و فیلمسازان لرستانی مواجه شد.

 

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، فیلم سینمایی «شنای پروانه» به تهیه کنندگی  رسول صدر عاملی و کارگردانی محمد کارت در دومین سانس از سومین روز چهارمین جشنواره فیلم فجر استان لرستان به نمایش درآمد.

 

استقبال دوستداران سینما و فیلمسازان لرستانی از این اثر به حدی بود که تمام بلیت‌های آن در مرحله پیش فروش و در گیشه سینما خریداری شد و بسیاری از حاضران موفق به تهیه بلیت نشدند.

 

«شنای پروانه» اولین ساخته بلند محمد کارت است که به ناهنجاری های اجتماعی در جنوب شهر می پردازد. جواد عزتی، طناز طباطبایی، امیر آقایی، پانته‌آ بهرام، علی شادمان، نیره فراهانی، مهدی حسینی‌نیا، ایمان صفا، مه‌لقا باقری، نادر شهسواری بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند که بسیاری آن را پدیده جشنواره سی وهشتم می دانند.

 

گفتنی است چهارمین جشنواره فیلم فجر استان لرستان از پانزدهم بهمن ماه و با اکران فیلم سینمایی «بی صدا حلزون» کار خود را آغاز کرده و تا بیست و یکم بهمن ماه همه روزه در دو نوبت صبح و عصر در ساعات ۱۰، ۱۶، ۱۸:۳۰ و ۲۱ پذیرای دوستداران هنر سینما خواهد بود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.