جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
20:19 | | فجر 38

همراهی صدا و تصویر تا خط پایان جشنواره فجر۳۸

همراهی صدا و تصویر تا خط پایان جشنواره فجر۳۸

حضور برنامه‌های تلویزیونی، رادیویی  و اینترنتی به هرچه بهتر شدن دوره سی و هشتم جشنواره کمک کرده است.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر که کار خود را از ۱۲ بهمن شروع کرده است، روزهای پایانی را پشت می‌گذارد؛ در این رویداد سینمایی حضور برنامه‌های تلویزیونی، رادیویی  و اینترنتی به هرچه بهتر شدن دوره سی و هشتم جشنواره کمک کرده و اهالی رادیو و تلویزیون با ویژه برنامه‌های جشنواره فیلم فجر، مخاطبان علاقمند به سینما را در جریان آنچه که در سینمای اهالی رسانه گذشته گذاشته است.
 رادیو این شب‌ها صدای جشنواره فیلم فجر شده تا مخاطبان سینما در هرجایی بتوانند از اخبار این رویداد بزرگ سینمایی را بشنوند. از گفت‌وگوهای مژده لواسانی درباره فیلم‌های جشنواره در رادیو گفت‌وگو تا موقعیت‌شناسی فیلم‌ها  توسط آرش ظلی‌پور  و مصطفی امامی در رادیو تهران، از بررسی سطح فرهنگی فیلم‌ها در رادیو فرهنگ تا بررسی وضعیت استان‌ها در رادیو اقتصاد همه و همه جشنواره سی‌وهشتم را تاخط پایان همراهی کردند. 
تلویزیون نیز با ویژه برنامه‌هایی همچون برنامه سینمایی «هفت» با اجرای محمدحسین لطیفی و آیتم طنز مجید افشاری و شوخی با اهالی رسانه تا برنامه نقد سینما با اجرای آرش خوشخو نقد فیلم‌های پخش شده در پردیس ملت، از برنامه سینمایش که نمایش اندک زحمات بچه‌های رسانه را پوشش می‌داد تا برنامه سینما آی‌فیلم  که ایرانیان خارج از کشور  را با پرواز سیمرغ‌ها همراه می‌کرد. 
برنامه‌های اینترنتی نیز سال تحویل سینمای ایران را با برنامه‌هایی همچون کافه آپارات که با اجرای همایون اسعدیان کارگردان سینما اتفاقات جشنواره را پوشش دادند. این روزها سینما دوستان با پخش زنده برنامه سیمرغ ۳۸ با اجرای منصور ضابطیان با اهالی رسانه در تاب و تب جشنواره همراه می‌شوند. محمد‌رضا مقدسیان منتقد سینما این روزها با برنامه سانس ویژه با مخاطبان حرفه‌ای سینما همراه شده است. 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.