پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
15:26 | | فجر 38

در انتخاب‌های ما ارتباط با تماشاگر و تاثیرگذار بودن مهم است

در انتخاب‌های ما ارتباط با تماشاگر و تاثیرگذار بودن مهم است

کارشناس اداره کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعتقاد به اینکه فیلمنامه نقطه ضعف سینمای ماست، بیان کرد: مشکل فیلمنامه سینمای ایران برمی‌گردد به مضامین بسیار زیادی که وجود دارد اما نمی‌توانیم آن‌ها را به فیلمنامه خوب تبدیل کنیم.

فرزاد مولازاده در گفت‌وگو با روابط عمومی جشنواره فیلم فجر با اشاره به حضور این بنیاد در بخش تجلی اراده ملی جشنواره اظهار کرد: اگر از زاویه بنیاد شهید به فیلم‌ها نگاه کنیم انتخاب‌هایمان را در جوایز و تقدیرها انعکاس می‌دهیم.

مولازاده با اعتقاد به اینکه فیلمنامه نقطه ضعف سینمای ماست، بیان کرد: مشکل فیلمنامه سینمای ایران برمی‌گردد به مضامین بسیار زیادی که وجود دارد اما نمی‌توانیم آن‌ها را به فیلمنامه خوب تبدیل کنیم.

او همچنین اظهار کرد: در بخش تجلی اراده ملی، موضوع ایثار و از خودگذشتگی برای بنیاد شهید اهمیت دارد و ما در فیلم‌ها دنبال این مضمون بودیم. تعداد فیلم‌هایی که با این مضمون کار شده بود زیاد نبود اما این فیلم‌ها نسبت به سال گذشته کیفیت بهتری داشتند.

مولازاده گفت: در انتخاب‌های ما ارتباط با تماشاگر و تاثیرگذار بودن مهم است، ما هیچ‌وقت فرم را فدای مضمون نمی‌کنیم. همچنین اینکه شعار در فیلم داده شود به منزله این نیست که توجه ما را جلب می‌کند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.