جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
03:37 | | فجر 38

سازمان‌ها و نهادها قبل از شروع تولیدات ۹۹ جهت‌گیری‌های خود را اعلام کنند

سازمان‌ها و نهادها قبل از شروع تولیدات ۹۹ جهت‌گیری‌های خود را اعلام کنند

رئیس سازمان سینمایی از نهادها و سازمان‌ها خواست جهت‌گیری‌های خود را اعلام کنند تا با توجه به اینکه تولیدات سینمایی سال آینده شروع نشده، سینماگران فرصت لازم برای پرداختن به این اولویت‌ها را داشته باشند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، در بخشی از مراسم اختتامیه  تجلی اراده ملی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، «حسین انتظامی» رئیس سازمان سینمایی پس از خیرمقدم به حضار، مسئولان عالی‌رتبه و سینماگران، از همت دستگاه‌های مختلف و سمن‌ها در شکوه‌بخشی به بخش جنبی جشنواره سخن گفت و اظهار داشت: این بخش خود به جشنواره‌ای مستقل و باشکوه بدل شده است.  امسال تعداد زیادی از دستگاه‌ها خواستار حضور در این بخش بودند. جشنواره فیلم فجر در کنار استعدادیابی که یکی از اهداف مهم آن است، می‌تواند با گزینش درست، اولویت‌ها را به مولدان هر حوزه معرفی کنند تا هدایت‌ها در این زمینه صورت گیرد، استقبال از این بخش نشان داد که نهادها و سازمان‌ها از ظرفیت هنر سینما با خبر هستند و از آن استفاده می‌کنند.

رئیس سازمان سینمایی از هیأت‌های داوری بخش تجلی اراده ملی تشکر کرد و از دستگاه‌ها خواست جهت‌گیری‌های خود را اعلام کنند تا با توجه به اینکه تولیدات سینمایی سال آینده شروع نشده، سینماگران فرصت لازم برای پرداختن به این اولویت‌ها را داشته باشند و طرح این جهت‌گیری‌ها برای تولیدات سال ۹۹ سینمای ایران اثرگذار باشد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.