شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
18:43 | | فجر 39

دورنما | گیج‌گاه (عادل تبریزی)

دورنما | گیج‌گاه (عادل تبریزی)

عادل تبریزی فیلم بلند سینمایی «گیج‌گاه» را برای شرکت در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌کند.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر، عادل تبریزی از کارگردانان جوان سینمای ایران است که سال‌ها در مقام دستیار کارگردان فعالیت داشته است و در کارنامه‌اش آثاری  همکاری با کارگردانانی چون مسعود کیمیایی و داریوش مهرجویی را به ثبت رسانده است. 
او پیش از این با ساخت آثار کوتاه سینمایی کارگردانی را تجربه کرد و در نهایت‌ با فیلم «گیج‌گاه» وارد سینما شد. فیلمی که میرولی الله مدنی و حنیف سـروری آن را تهیه کرده‌اند و جمشید هاشم پور، حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، فرهاد آییش، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد الهی، مریم همتیان، ایمان اسماعیل پور، علی باغفر، حامد شیخی، داود ونداده و با معرفی بازیگر نوجوان علی راد و با هنرمندی حسن رضایی و رضا صفایی پور در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

به گفته گروه تولید «گیج گاه نوستالژیک نیست، حالی‌ست که دیگر نیست.»

فیلمنامه «گیج‌گاه» بر اساس ایده‌ای از عادل تبریزی، به طور مشترک توسط ارسلان امیری و عادل تبریزی به نگارش درآمده است و سرمایه‌گذاری این اثر را محمد حسینخانی و حنیف سروری بر عهده دارند.
دیگر عوامل این فیلم عبارتند از ؛ 
مشاور کارگردان: علی مصفا / مدیرفیلمبرداری: کوهیار کلاری / تدوین: عماد خدابخش، حنیف سـروری / صدابردار: سعید بجنوردی / صداگذاری و میکس: اسحاق خانزادی و عرفان یزدی / طراح گریم: امید گلزاده / طراح صحنه: مرتضی شریف پناهی، طراح لباس: حدیث حسنوند / سرپرست گروه کارگردانی و برنامه‌ریزی: علی جناب / جانشین تهیه‌: وحید رحمتی / مدیرتولید: مهدی چراغی /  دستیار اول کارگردان: سعید غلامی /  منشی صحنه: آنیتافیروزبخت / مدیرتدارکات: محمدعزیزی زاده/  عکاس: نوشین جعفری / مشاور رسانه‌ای: آیدا اورنگ /  تهیه کننده‌اجرایی‌‌و مجری‌طرح‌: حنیف سروری

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.