چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
17:43 | | فجر 39

فجرنامه | انتشار دومین شماره «فجرنامه» بولتن مجازی جشنواره فجر۳۹

فجرنامه | انتشار دومین شماره «فجرنامه» بولتن مجازی جشنواره فجر۳۹

دومین شماره «فجرنامه» با مطالب خبری، گزارشی و تحلیلی و به همراه گفت‌و‌گو با «سیدمحمد بهشتی» دبیر ۱۰ دوره جشنواره و «پروانه معصومی» نخستین بازیگر زن برنده جایزه از جشنواره فیلم فجر منتشر شد.
 

در این شماره از بولتن مجازی جشنواره فیلم فجر گفت‌و‌گویی با داوران بخش مواد تبلیغی سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر صورت گرفته و همین بهانه‌ای شده برای مرور تاریخچه این بخش در جشنواره.

۱۰ دوره دبیری سیدمحمد بهشتی در جشنواره فیلم فجر، دلیل گفت‌و‌گو با دومین دبیر این رویداد سینمایی در بخش ویژه «جشنواره در آینه قرن» است.

احمد طالبی‌نژاد منتقد باسابقه هم در یادداشتی خاطرات برگزاری جشنواره در آن سال‌ها را مرور کرده است.

پروانه معصومی نخستین بازیگر زن که موفق به کسب جایزه جشنواره فجر شده، در گفت‌و‌گویی مفصل درباره سال‌های بازیگری خود و کسب دو جایزه از فجر سخن گفته است.

بررسی ۱۱۰ فیلم متقاضی حضور در فجر، یادداشت سیدرضا صائمی درباره حضور پررنگ فیلم اولی‌ها در میان متقاضیان، گزارش تصویری از حضور هنرمندان در آتلیه فجر و بخش‌های خبری از دیگر مطالب این شماره «فجرنامه» است.

«فجرنامه» سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به سردبیری سمیه علیپور در کانال و سایت جشنواره انتشار می‌یابد. بولتن مجازی  جشنواره، پیش از شروع به کار این رویداد سینمایی به صورت هفتگی منتشر خواهد شد. 

برای دانلود دومین شماره بولتن مجازی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر اینجا کلیک کنید.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.