جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
21:47 | | فجر 39

دورنما | مرگ تدریجی (آمین صحرایی)

دورنما | مرگ تدریجی (آمین صحرایی)

«آمین صحرایی» با فیلم کوتاه «مرگ تدریجی» به تهیه‌کنندگی شادمهر راستین در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، «آمین صحرایی» که دانش‌آموخته رشته فیلمسازی است، امسال با دو فیلم «سنگبال» و «مرگ تدریجی» در سی‌و‌نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد.
در خلاصه داستان این اثر کوتاه آمده است:
«مرگ تدریجی» یک تریلر روانشناختی است که روایتگر داستان زنی در دو برهه مختلف «یعنی تهران دهه سی» و «تهران حال حاضر» است .کاراکتر اصلی در یک اتفاق، خانواده‌اش را گم می‌کند و به دنبال سرگشتگی و جستجو برای آن‌ها با واقعیت عجیب از دنیای پیرامونش روبرو‌ می‌شود.
در این فیلم یک گوی المان اصلی است که نماد معکوس بودن زمان و برگشت به عقب و ایجاد یک حلقه است، مانند ماری که دم خود را می‌خورد در علامت بی‌نهایت و کاراکتر «طلعت» در یک حلقه بی‌نهایت از زمان گیر کرده است که رهایی از آن نیست و این مفهوم مرگ تدریجی است.
فرزانه سلحشور، مهوانه آقاجانی‌، طاها بهروزپور، صحرا رمضانیان، بهادر اورعی و زهرا برومند فهرست بازیگران این اثر کوتاه را تشکیل می‌دهند.
لیست عوامل این اثر سینمایی عبارت است از: 
نویسنده و کارگردان: آمین صحرایی، تهیه کننده: شادمهر راستین، مدیر فیلمبرداری: وحید بیوته، تدوین: حمید فنایی، آهنگساز: پیام آزادی، طراح صحنه: پروا نریمانی، طراح صدا: احسان افشاریان، اصلاح رنگ و نور:رضا تیموری، دستیار کارگردان: نیلوفر نامجو، سعید جعفری مدیر تولید: سعید جعفری.

 

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.