جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
17:24 | | فجر 39

خبر | «چهل تیکه»تاریخ جشنواره فجر را ورق می‌زند

خبر | «چهل تیکه»تاریخ جشنواره فجر را ورق می‌زند

برنامه تلویزیونی «چهل تیکه» در ایام برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، با مرور ادوار جشنواره روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

«الهام حاتمی» کارگردان برنامه «چهل تیکه» در گفتگو با ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر پیرامون ویژه‌برنامه «چهل تیکه» به مناسبت سی و نهمین جشنواره فیلم فجر گفت: هویت اصلی «چهل تیکه» نوستالژیک است و پایه برنامه بر اساس تصاویر آرشیوی بوده است.

حاتمی گفت: برای جشنواره فیلم فجر با توجه به شرایط کرونایی قرار به ساخت برنامه جدید نداشتیم اما با توجه به تصمیمی که بین گروه سازنده چهل تیکه، شبکه نسیم و ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر اتخاذ شد، قرار بر ساخت ویژه‌برنامه‌ای شد که به ادوار گذشته جشنواره فیلم فجر بپردازد.

کارگردان «چهل تیکه» گفت: این برنامه قرار است در یازده الی دوازده قسمت با اجرای «محمدرضا علیمردانی» از دوازدهم تا بیست و دوم بهمن‌ماه در زمان نیم‌ساعت، دوره‌های مختلف جشنواره را مرور کند و در هر قسمت از برنامه به سه دوره جشنواره پرداخته خواهد شد.

حاتمی در پایان با تشکر از مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر و دکتر احسانی مدیر شبکه نسیم، گفت: ما تلاش کرده‌ایم آنچه از گذشته ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر باقی‌مانده است، به تصویر بکشیم و این نوید را می‌دهم که در این برنامه یک نگاه جدید به جشنواره فجر خواهیم داشت. با اطمینان می‌توانم بگویم «چهل تیکه»، امسال یکی از بهترین برنامه‌های پیرامون جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

بر اساس این خبر، در این برنامه که در سالن فردوس موزه سینمای ایران تصویربرداری می‌شود، قرار است هر شب به یکی از هنرمندانی که در دوران کرونا از دنیا رفتند، پرداخته شود.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.