جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
20:33 | | فجر 39

خبر | ویژه برنامه «هفت» در فجر ۳۹  از فردا شب روی آنتن می‌رود

خبر | ویژه برنامه «هفت» در فجر ۳۹  از فردا شب روی آنتن می‌رود

«مریم کریمیان» برنامه‌ریز برنامه سینمایی «هفت» گفت: پخش ویژه‌ برنامه «هفت» که قرار است در شب‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر روی آنتن شبکه سه برود، از شامگاه فردا شنبه ۱۱بهمن آغاز خواهد شد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، مریم کریمیان برنامه‌ریز و مدیر روابط عمومی برنامه سینمایی «هفت» گفت: ویژه برنامه «هفت» که به پوشش جشنواره و نقد و بررسی آثار  فجر می‌پردازد از ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه شامگاه ۱۱ بهمن ماه روی آنتن شبکه سه می‌رود.
او ادامه داد: مجری این برنامه «محمدحسین لطیفی» است و در هر برنامه جدای از آیتم‌های مختلف سه میز نقد در برنامه وجود دارد. نقد ویژه برنامه مربوط به فیلم‌های بلند داستانی جشنواره است که توسط «مسعود فراستی» اجرا می‌شود. ما امسال میز نقد فیلم‌های مستند و کوتاه را هم داریم که «رامتین شهبازی» و «محمدرضا مقدسیان» این برنامه‌‌ها را اجرا می‌کنند. 
برنامه‌ریز برنامه «هفت» گفت: مهمان‌هایی که در این برنامه حضور دارند به روال سال‌های گذشته افرادی هستند که فیلم‌شان در جشنواره وجود دارد. در کنار این آیتم، میزگرد ویژه تخصصی هم درباره مسائل مختلف جشنواره برگزار می‌شود که مهمان این بخش از برنامه، برخی از کارشناسان هستند که اسامی آن‌ها در روزهای آینده مشخص خواهد شد.
کریمیان با بیان این که ما چندین آیتم و تیزر معرفی آثار را هم در کنداکتور برنامه گنجانده‌ایم، گفت: در کنار میزگردها ما آیتم‌هایی چون معرفی فیلم‌ها، معرفی کارگردان‌های هر اثر، معرفی داوران جشنواره و معرفی داوران بخش کوتاه و مستند را هم در برنامه داریم.
او افزود: ما در برنامه امسال آیتم‌هایی با نگاه به تاریخ جشنواره فیلم فجر را هم در نظر گرفته‌ایم و در یک آیتم قصد داریم پوسترهای ۳۹ دوره جشنواره را بررسی کنیم. هم‌چنین آیتم‌هایی از برنامه به معرفی رکوردداران جشنواره می‌پردازد. پدیده‌های جشنواره در ۳۸ دوره قبل هم یکی از دیگر موضوعاتی است که به آن می‌پردازیم.
روابط عمومی برنامه «هفت» با بیان این که گفت‌وگو با اهالی رسانه در برج میلاد را هم در برنامه امسال خواهیم داشت، گفت: ما امسال میز رسانه را  با اجرای «پژمان کریمی» در کنداکتور برنامه گنجانده‌ایم و اهالی رسانه به شکل چرخشی در این بخش به موضوعات خبری مربوط به سینما در سینمای رسانه‌ها می‌پردازند. 
کریمیان در پایان گفت: در این برنامه نشست‌های بعد از هر فیلم هم در قالب یک گزارش روی آنتن خواهد رفت.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.