جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
00:41 | | فجر 39

خبر | جشنواره سی و نهم به روایت «سینما آی فیلم»

خبر | جشنواره سی و نهم به روایت «سینما آی فیلم»

برنامه «سینما آی فیلم» در شب‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به انعکاس اخبار جشنواره و تحلیل و بررسی آثار نمایش داده شده می‌پردازد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، عطا جاوید، تهیه کننده برنامه «سینما آی‌فیلم» که در ایام جشنواره از شبکه «آی‌فیلم» پخش خواهد شد، گفت: این برنامه در روزهای جشنواره، هر شب ساعت ۲۳:۳۰ در ده دقیقه به صورت روتین پخش خواهد شد.
به گفته او، بخشی از این برنامه شامل گفت‌و‌گو با عوامل فیلم‌های حاضر در بخش سودای سیمرغ جشنواره است و بخشی هم به پوشش اخبار روزانه این دوره جشنواره اختصاص دارد که در آن، اتفاقات متن و حاشیه جشنواره مورد تحلیل و اطلاع‌رسانی قرار می‌گیرد. در این برنامه، به جز فیلم‌های بخش «سودای سیمرغ»، به آثار کوتاه و مستند جشنواره نیز پرداخته خواهد شد.
جاوید ادامه داد: این برنامه به چهار زبان فارسی، فارسی دری، انگلیسی و عربی روی آنتن خواهد رفت که حسام فردین مجری بخش فارسی، نادیا پروانی مجری بخش فارسی دری، سارا عظیمه مجری بخش انگلیسی و مصزفی غافلی اجرای بخش عربی را بر عهده دارد.
این برنامه‌ساز در پایان گفت: کنداکتور امسال ویژه‌برنامه‌ «سینما آی فیلم» در جشنواره سی و نهم، تقریبا همانند برنامه پارسال خواهد بود اما به دلیل تعداد کمتر آثار امسال، این فرصت فراهم شده تا در برنامه به صورت تخصصی‌تر به تحلیل و نقد و بررسی فیلم‌ها پرداخته شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.