شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
23:29 | | فجر 39

خبر | تفاوت‌های عمده بلیت‌فروشی فجر۳۹ نسبت به گذشته

خبر | تفاوت‌های عمده بلیت‌فروشی فجر۳۹ نسبت به گذشته

بلیت‌فروشی سینماهای مردمی در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، تفاوت‌های مهمی نسبت به ادوار گذشته جشنواره دارد که به عنوان یکی از ویژگی‌های این دوره جشنواره مطرح است.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، یکی از مشکلاتی که هر ساله در پیش‌خرید اینترنتی بلیت‌های جشنواره فیلم فجر وجود داشت، فروش سری بلیت ده‌تایی برای مخاطبان در ایام جشنواره بود که در بسیاری موارد، با استقبال مردم روبه‌رو نمی‌شد چرا که این احتمال وجود داشت که چند فیلم از فیلم‌های جدول نمایش سینماها، مورد پسند واقع نشود، اما در جشنواره امسال، این امکان برای مخاطبان ایجاد شده که بلیت فیلم‌ها را به صورت تک‌فروشی خریداری کنند. 

یکی دیگر از ویژگی‌های بلیت‌فروشی مکانیزه امسال، امکان خرید بلیت در تمامی شهرستان‌هاست و این که مخاطبان خارج از پایتخت می‌توانند هر ۱۶ فیلم بخش سودای سیمرغ را ببینند. 
ویژگی مهم دیگر بلیت‌فروشی امسال، امکان خرید بلیت در طول روزهای جشنواره است و مخاطبان در سراسر ایران می‌توانند از طریق سامانه‌های بلیت فروشی، بلیت‌های موردنظر خود را خریداری کنند. بلیت‌فروشی اکران مردمی تا روز پایانی جشنواره ادامه دارد و علاقه‌مندان تا لحظه نمایش فیلم، می‌توانند بلیت‌های موردنظر خود را خریداری کنند.

همچنین بر اساس شیوه‌نامه بلیت‌فروشی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، پس از خرید بلیت از طریق سامانه‌های تعیین شده، کدی برای خریداران ارسال می‌شود و افراد با ارائه آن به سینما، می‌توانند بلیت خود را تهیه کنند ضمن آن که امسال مشارکت در آرای مردمی هم در سراسر کشور وجود دارد.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.