دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
13:43 | | فجر 39

خبر | پنج ویژه برنامه جشنواره فجر۳۹ در شبکه‌های مختلف رادیو

خبر | پنج ویژه برنامه جشنواره فجر۳۹ در شبکه‌های مختلف رادیو

پنج برنامه رادیویی ویژه در روزهای برگزاری سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر روی آنتن می‌رود.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، سیروس رجبی یکی از تهیه‌کننده‌گان برنامه «کافه رادیو» که قرار است در رادیو جوان پخش شود، در گفت‌وگو با ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره گفت: در میز نقد «کافه رادی» فیلم‌های هر روز جشنواره را به شکل ویژه‌ای بررسی خواهیم کرد و البته برنامه گفت‌و‌گو با عوامل فیلم‌ها را هم در نظر داریم.
او ادامه داد: بررسی آثار و اتفاق‌های مهم جشنواره در سال‌های گذشته هم در ویژه برنامه فیلم فجر هم از دیگر آیتم‌های ویژه جشنواره امسال است که امیدواریم مورد استقبال شنوندگان قرار بگیرد. از طرفی برنامه گزارش مردمی را هم در کنداکتور برنامه خود لحاظ کرده‌ایم که توسط زهره عبدالرحیمی به روی آنتن می‌رود.
تهیه‌کننده برنامه «کافه رادیو» گفت: این برنامه هر روز ساعت ۳ الی ۳.۴۵ پخش خواهد شد. ضبط «کافه رادیو» در کاخ جشنواره فیلم فجر برگزار خواهد شد و گوینده آن علیرضا کنگرلو است. مریم جلالی و شاهین شجری‌کهن هم دو منتقدی هستند که در این برنامه حضور پیدا می‌کنند. ما تا اخرین روز جشنواره در محل جشنواره مستقر خواهیم بود.
رضا غیور تهیه‌کننده برنامه «برداشت ۳۹» در رادیو فرهنگ هم به ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره گفت: ما از روز اول جشنواره تا اختتامیه  از ساعت ۱۶ تا ۱۷ هر روز به روی آنتن می‌رویم. گوینده این برنامه فرانک یوسفی است که خود ایشان از کارشناسان سینما هستند. البته سعید هاشم‌زاده و مریم جلالی دو منتقد سینمایی هستند که در این برنامه حضور پیدا می‌کنند.
او افزود: ما در هر برنامه به نقد و بررسی فیلم‌هایی که هر روز در سالن سینمای رسانه اکران خواهد شد می‌پردازیم. در آیتمی ویژه هر روز آقای میلاد دخانچی هم روی خط می‌آید و درباره مسائل روز با ما سخن خواهد گفت.  متناسب با فیلم‌های جشنواره میهمانانی را هم از خود عوامل فیلم در برنامه خواهیم داشت که از میان بازیگران، کارگردان‌ها و یا منتقدین انتخاب خواهند شد.
تهیه‌کننده برنامه «برداشت ۳۹» گفت: ما در کاخ جشنواره دو استدیو خواهیم داشت و تا آخرین روز در کنار فیلمسازان و اهالی رسانه در برج میلاد مستقر هستیم.
لازم به ذکر است که برنامه‌های «سودای سیمرغ» در رادیو گفتگو، «حوض نقره» در رادیو ایران و «نمای نقره‌ای»  در رادیو نمایش از دیگر برنامه‌هایی هستند که در روزهای جشنواره روی آنتن می‌روند.
برنامه «سودای سیمرغ» از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰، برنامه «حوض نقره» از ساعت ۲۰ تا ۲۱ و برنامه «نمای نقره‌ای» از ساعت ۲۱ تا ۲۲ از طریق گیرنده‌های رادیویی پخش خواهد شد.
سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۹۹ همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.