چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
15:49 | | فجر 39

فجرنامه | انتشار ششمین شماره «فجرنامه» بولتن مجازی جشنواره فجر۳۹

فجرنامه | انتشار ششمین شماره «فجرنامه» بولتن مجازی جشنواره فجر۳۹

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، همزمان با نخستین روز برگزاری سی‌و‌نهمین جشنواره فیلم فجر ششمین شماره «فجرنامه» بولتن مجازی جشنواره فیلم فجر منتشر شد.
در این شماره از بولتن «طهماسب صلح‌جو» منتقد باسابقه سینمای ایران با قلم پرامید خود از جادوی سینما در روزهای کرونایی نوشته است.
در بخش پرونده فیلم‌، آثاری که در نخستین روز جشنواره روی پرده می‌روند مورد توجه قرار گرفته‌اند. یادداشتی از مهدی صباغ‌زاده تهیه‌کننده «رمانتیسم عماد و طوبا» آغازگر مطالب است و در ادامه مصاحبه کاوه صباغ‌زاده کارگردان این فیلم می‌آید. نشریه با یادداشت جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده «بی‌همه‌چیز» ادامه می‌یابد و سپس محسن قرایی در مصاحبه‌ای از ساخت این فیلم می‌گوید و سپس بازیگر فیلم، بابک کریمی از تجربه همکاری با قرایی و همچنین حضور پررنگ در سینمای اجتماعی صحبت می‌کند.
مطالب نشریه با گزارشی درباره فضا و موضوع فیلم‌های جشنواره امسال ادامه می‌یابد. یادداشت رضا صائمی در شماره ششم با عنوان «ســیمرغ‌های کهن و سینماگران جوان» آمده است و در ادامه اینفوگرافیک قرار داد با موضوع فضای فیلم‌های جشنواره. 
بخش جشنواره در آینه قرن شامل مصاحبه مفصلی با محمدمهدی عسگرپور دبیر دو دوره جشنواره فیلم فجر و یادداشت عبدالجواد موسوی منتقد و نویسنده مطرح است.
پایان‌بخش این شماره نیز قاب فجر شامل عکس‌های نشست خبری مجازی دبیر جشنواره است.
«فجرنامه» سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به سردبیری سمیه علیپور در کانال و سایت جشنواره انتشار می‌یابد. 

برای دانلود ششمین شماره بولتن مجازی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر اینجا کلیک کنید.
 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.