دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
13:48 | | فجر 39

خبر | پرواز سیمرغ سی و نهم بر فراز بام ایران

خبر | پرواز سیمرغ سی و نهم بر فراز بام ایران

سیمرغ سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بر فراز بام ایران به پرواز در می‌آید.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، شهرام فرجی معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۶ فیلم بخش مسابقه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر(سودای سیمرغ) به طور همزمان از ۱۵ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری در شهرکرد بام ایران نمایش داده می شوند.

شهرام فرجی افزود: اکران این فیلم‌ها در سه سانس در پردیس سینمایی بهمن و سینما غدیر شهرکرد صورت می‌گیرد و فروش بلیت‌ها به صورت اینترنتی است.
فرجی در ادامه تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سامانه‌های گیشه هفت، ایران تیک و سینما تیکت بلیت فیلم‌های مورد نظر خود را تهیه و خریداری نمایند.
او با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته شاهد اکران فیلم‌های جشنواره فجر در استان چهارمحال و بختیاری ، بودیم، گفت: امسال نیز طبق برنامه‌ریزی فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در شهرکرد  اکران می‌شود.
فرجی تصریح کرد: امسال اکران فیلم‌های جشنواره متفاوت با سال‌های قبل خواهد بود چرا که به خاطر شیوع ویروس کرونا باید پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود. با توجه به  محدودیت‌های موجود برای حضور علاقمندان، فیلم‌های سی ‌و نهمین جشنواره فیلم فجر با ظرفیت محدودتر و رعایت کامل ضوابط بهداشتی مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا همزمان با تهران ، در استان چهارمحال و بختیاری  نیز اکران خواهد شد.
فرجی  افزود: برای حضور علاقمندان در اکران این فیلم‌ها، سی درصد ظرفیت سالن‌های نمایش در نظر گرفته شده است.
او گفت: از ۱۵ بهمن ماه جاری فیلم‌های سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر در شهرکردبه نمایش در خواهد آمد و این اکران تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
فرجی  گفت:  16 فیلم در طول مدت یاد شده اکران خواهد شد که هر فیلم حداکثر در  سه سانس و در سالن سینما غدیر  و پردیس سینمایی بهمن شهرکرد  به نمایش درخواهد آمد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.