شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱
01:37 | | فجر 39

فرجی: مردم همکاری قابل تقدیری با برگزارکنندگان جشنواره داشتند/ یک گزارش منفی در روز دوم

فرجی: مردم همکاری قابل تقدیری با برگزارکنندگان جشنواره داشتند/ یک گزارش منفی در روز دوم

محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای جشنواره فجر گفت: مردم در دومین روز جشنواره همکاری بسیار خوبی با برگزارکنندگان جشنواره داشتند.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، محمدرضا فرجی گفت: سینماهای مردمی در دومین روز جشنواره وضعیت بسیار خوبی داشتند و شیوه‌نامه‌ها به بهترین شکل در سالن‌های مردمی جشنواره رعایت شد.
او ادامه داد: دست‌اندرکاران دو سینما قبل از آغاز ساعات اکران اعلام کردند که امروز فاقد دستگاه تب‌سنج هستند که این اتفاق با دستور مستقیم دبیر جشنواره برطرف شد و جشنواره چند دستگاه تب‌سنج را برای این دو سینما خریداری کرد.
مدیر امور سینماهای جشنواره فجر گفت: تزریق مواد ضدعفونی کننده و خارج کردن هر گونه خوراکی فله‌ای در سینماها هم امروز در دستور کار قرار گرفت که خوشبختانه با همکاری سینماداران مواجه شد و مشکلی به بار نیاورد.
فرجی گفت: امروز تنها گزارش منفی جشنواره، برداشتن ماسک دو مخاطب در یکی از سینماها هنگام اکران فیلم بود که با اخطار سریع مسئولان این افراد ملزم به زدن ماسک هنگام تماشای فیلم شده بودند.
او در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مخاطبان جشنواره گفت: امروز روز خوبی داشتیم و مردم همکاری بسیار خوب و قابل تقدیری با برگزارکنندگان جشنواره داشتند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.