پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
23:30 | | فجر 39

گفت‌وگو |پاشایی‌بهرام: اقدام تازه جشنواره فیلم فجر، سینماگران را با سلیقه همه مردم ایران آشنا می‌کند

گفت‌وگو |پاشایی‌بهرام: اقدام تازه جشنواره فیلم فجر، سینماگران را با سلیقه همه مردم ایران آشنا می‌کند

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با استقبال از مشارکت همه مردم ایران در ثبت رأی بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم فجر، گفت: فیلمسازان می‌توانند با ارزیابی آرای کل مردم ایران، با سلیقه مخاطبین در اقصی نقاط ایران آشنا ‌شوند. 

«معصومه پاشایی بهرام»، نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر درباره تحولات در برگزاری این دوره جشنواره فیلم فجر و امکان مشارکت تمامی مردم ایران در ثبت آرای مردمی، گفت: این امکان که ثبت آرای مردمی تنها به شهر تهران منحصر نشود اتفاقی ویژه، خوب و درست است. 
او ادامه داد: ما شاهد بودیم که به‌دلیل محدود بودن تعداد سینماها در پایتخت، آرا سوتفاهم‌هایی را ایجاد می‌کرد. گسترش رأی‌دهی به تمامی مردم در سراسر ایران، چنین اتفاقاتی را از بین می‌برد و این یک اقدام درست است.
پاشایی گفت: یکی از مزایای رأی‌گیری از مردم در سراسر ایران این است که فیلمسازان می‌توانند با ارزیابی آرای کل مردم ایران، با سلیقه مخاطبین در اقصی نقاط ایران آشنا ‌شوند و بر آن مبنا فیلم بسازند.
او درباره حمایت مجلس شورای اسلامی از هنرمندان گفت: من عضو کمسیون فرهنگی نیستم و به همین دلیل، نمی‌توانم اظهار نظر درستی داشته باشم. این روزها صحن مجلس بیشتر درگیر مسائل اقتصادی است. اما می‌دانم که همکارانم در «کمیسیون فرهنگی» درباره این موضوع مشغول طرح‌ریزی و نوشتن مصوبه هستند. از آن‌جایی که صنعت سینما در تمامی دنیا یکی از پول‌سازترین صنایع به حساب می‌آید، مجلس نیز از هنرمندان حمایت خواهد کرد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.