یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
15:31 | | فجر 39

خبر | دو سینما میزبان جشنواره فیلم فجر۳۹ در خراسان جنوبی

خبر | دو سینما میزبان جشنواره فیلم فجر۳۹ در خراسان جنوبی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از آغاز سی و نهمین جشنواره فیلم‌ فجر از ۱۵ بهمن ماه در سینما فردوسی بیرجند و سینما پارک قاین خبر داد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی سی و نهمین‌جشنواره فیلم فجر، ناصر نبی زاده با بیان این خبر ، عنوان کرد: همزمان با سی و نهمین جشنواره فجر تهران ، هفتمین جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی و اولین دوره این جشنواره در قاین از چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) آغاز می‌شود و تا ۲۲ بهمن نیز ادامه خواهد داشت.
او به اکران ۱۶ فیلم بخش سودای سیمرغ سی و نهمین جشنواره فیلم‌ فجر اشاره کرد و افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، سینماهای جشنواره با ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت خواهند کرد.
نبی زاده  از فرآیند خرید اینترنتی بلیت های جشنواره نیز سخن گفت و بیان کرد: در راستای سهولت و عدم انتقال بیماری کرونا از طریق بلیط های کاغذی، علاقه مندان می توانند بلیت‌های جشنواره را از طریق درگاه های cinemaTicket.org و irantic.com  «سمفا» خریداری کنند.
وی با بیان این که هر فرد با یک کد ملی می‌تواند چهار بلیت تهیه کند، ادامه داد: امکان خرید بلیت ها یک روز قبل از اکران فیلم فرآهم شده است. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر این که پس از اتمام هرسانس ، ضدعفونی کامل سالن‌ها انجام می شود، خاطرنشان کرد: مخاطبان جشنواره در ورودی سالن‌ها  تب سنجی خواهند شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.