دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
02:37 | | فجر 39

فرجی: مردم در برگزاری هرچه بهتر جشنواره ما را یاری کردند

فرجی: مردم در برگزاری هرچه بهتر جشنواره ما را یاری کردند

مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجربا سپاس از همکاری مخاطبان سینمای ایران در برپایی جشنواره سی و نهم در شرایط کرونایی گفت: احتمال اضافه‌شدن سانس فوق‌العاده در روز شنبه برای فیلم‌های پرمخاطب وجود دارد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، محمدرضا فرجی گفت: به دلیل آن‌که نظارت نمایندگان ما در سالن‌های سینما بیشتر شده است، خوشبختانه طی دو روز گذشته با مشکلی در سینماها مواجه نبودیم.
او ادامه داد: حضور به موقع بازرسان وزارت بهداشت در سالن‌های سینما در بهبود شرایط اکران در سینماها تاثیرگذار بوده است. تخلف‌های پیش آمده، تخلف‌های جزئی بوده که با تذکرات دوستانه حل شده است.
مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر گفت: ممکن است با افزایش درخواست‌ها برای تماشای فیلم‌های جشنواره، جدای از روز جمعه، روز شنبه را هم به سانس‌ اکران فوق‌العاده اضافه کنیم که در صورت تأیید این اتفاق جزئیات آن اطلاع رسانی خواهد شد.
فرجی در پایان ضمن قدردانی از مردم به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سینماها گفت: مردم جدای از همکاری دوستانه‌ای که با نمایندگان ما دارند، هر گونه اتفاقی را به این نمایندگان منتقل می‌کنند و این همکاری در برگزاری هرچه بهتر جشنواره به ما کمک کرده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.