پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
16:39 | | فجر 39

معرفی ۱۰ برنده قرعه‌کشی آرای مردمی در روز پنجم جشنواره

معرفی ۱۰ برنده قرعه‌کشی آرای مردمی در روز پنجم جشنواره

۱۰ نفر از برندگان رای گیری آرای مردمی  پنجمین روز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، معرفی شدند. 

به گزارش ستاد اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر، هر شب از میان افرادی که به تماشای آثار سی‌و‌نهمین دوره از جشنواره فیلم فجر می‌نشینند و در رای‌گیری آرای مردمی شرکت می‌کنند، به قید قرعه به ده نفر جایزه‌ای به مبلغ ۵ میلیون ریال پرداخت خواهد شد.
بر اساس این خبر، آثار راه‌یافته به بخش مسابقه سینمای ایران در سه روز ابتدایی جشنواره ۱۲، ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه، تنها برای شهروندان تهرانی اکران شد و از روز ۱۵ بهمن ماه که فیلم‌های حاضر در جشنواره در تمامی استان‌ها به نمایش درآمدند، این قرعه‌کشی نیز در سطح ایران برگزار شد و اسامی برندگان از سراسر استان‌های کشور شب گذشته از سوی ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره اعلام شد.

شماره تلفن برندگان قرعه‌کشی روز پنجم جشنواره (پنج‌شنبه ۱۶ بهمن) به شرح زیر است:

 

 

ده برگزیده روز پنجم هستند که برگزیده‌شدنشان در قرعه‌کشی روز پنجم توسط پیامک به آنها اعلام شده و تا ساعت ۱۸ امروز جمعه ۱۷ بهمن ماه فرصت دارند تا با تماس با شماره تلفن ۲۲۷۴۱۲۵۰ مشخصات خود را برای دریافت جوایز اعلام کنند. هر شب ساعت ۲۰ برگزیدگان به شکل کامل معرفی می‌شوند.

از سوی ستاد آرای مردمی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، هر شب ۱۰ مخاطب شرکت‌کننده در آرای بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از سراسر کشور به قید قرعه معرفی و برنده جایزه ۵ میلیون ریالی می‌شود.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.