دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
18:58 | | فجر 39

محمدرضا مصباح: شفاف‌سازی درباره آرای مردمی اتفاقی مثبت است

محمدرضا مصباح: شفاف‌سازی درباره آرای مردمی اتفاقی مثبت است

تهیه‌کننده فیلم «یدو» گفت: شفاف‌سازی درباره آرای مردمی اتفاقی خوب، مناسب و قابل دفاع است و چه خوب است که آسیب‌پذیری این سیستم تازه را نیز برطرف کرد.

«محمدرضا مصباح» در گفت‌و‌گو با ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، درباره عملکرد سامانه مدیریت فروش و اکران سینما، «سمفا» که در سی و نهمین دوره از جشنواره فیلم فجر آرای مردمی را در سراسر ایران جمع آوری می‌کند، گفت: به طور کلی، شفاف‌سازی در هر موضوعی مناسب و قابل دفاع است اما در صورتی که شرایط عادی و برابر باشد. 
او ادامه داد: متاسفانه امسال با توجه به شیوع بیماری «کرونا» که برگزاری جشنواره فیلم فجر را محدود کرده است، شرایط عادی نیست و این کمی قضیه را پیچیده می‌کند.
مصباح گفت: امید است همان‌گونه که تاکنون بخش‌های مختلف جشنواره، مثل دبیرخانه و سایر بخش‌ها بسیار دقیق و با تدبیر عمل کرده‌اند، این مشکل نیز با درایت دبیر محترم مرتفع گردد.

او ادامه داد: فکر می‌کنم در این شرایط شاید قضاوت ناقص باشد و عموم مخاطبان را هدف قرار نداده است و چون میزان آراء به شدت پایین است  شاید این شائبه به وجود بیاید که یک فیلم به راحتی با کمی هزینه می‌تواند در صدر قرار گیرد اما قاعدتا با رفع مشکلات در ادامه شاهد اجرای عادلانه این ایده خواهیم بود، چرا که می‌دانیم این سامانه در روزهای ابتدایی بدلیل مشکلات فنی به خوبی عمل نکرد و خیلی از مخاطبان بخاطر عدم دریافت پیامک نتوانستند آرای خود را ثبت کنند که با اطلاعیه امروز ستاد برگزاری جشنواره، توضیحاتی در این زمینه داده شد.
او گفت: امیدوارم این مشکل به زودی و با همت مدیران محترم حل شود تا همانگونه که تا به اینجای کار روند اداره جشنواره با تدابیر دبیر محترم و همکارانشان دقیق و منظم بوده است همچنان شاهد  برگزاری جشنواره‌ای ماندگار باشیم. 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.