جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
15:09 | | فجر 39

خبر | یزدی ها از «شیشلیک» و «ابلق» استقبال کردند

خبر | یزدی ها از «شیشلیک» و «ابلق» استقبال کردند

«شیشلیک» محمدحسین مهدویان و «ابلق» نرگس آبیار با فروش همه بلیت‌های پیش‌بینی شده، پرتماشاگرترین آثار به نمایش گذاشته شده در یزد شدند.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، با توجه به نمایش فیلم‌های «نرگس آبیار» در سال‌های گذشته جشنواره در استان یزد و استقبال گسترده علاقه‌مندان به هنر هفتم در این استان پیش بینی می‌شد که فیلم «ابلق» نیز با وجود همه محدودیت‌ها برای حضور تماشاگران در سالن به دلیل شیوع ویروس کرونا با استقبال خوبی همراه باشد. موضوعی که با نمایش این فیلم به حقیقت پیوسته و نشان دهنده فروش تمام بلیت‌های پیش‌بینی شده برای این فیلم بود.
«شیشلیک» به کارگردانی محمدحسین مهدویان نیز از فیلم‌های پرتماشاگر در یزد بود که با توجه به آثار گذشته این کارگردان جوان و خوش فکر موضوع دور انتظاری نبود.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا بلیت‌ها تنها از طریق فروش اینترنتی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد، تأکید کرد: امسال هیچ بلیت مهمانی پیش بینی نشده و همه باید از طریق سه سامانه ایران تیک، سینما تیکت و گیشه ۷ تهیه کنند.
فاطمه موسوی‌زاده با تأکید بر اینکه حفظ سلامت شهروندان در طول تماشای فیلم‌ها اولویت ستاد برگزاری جشنواره است، گفت: تلاش شده در اکران‌ها تمام دستورالعمل‌های ابلاغی برای جلوگیری از انتقال و شیوع ویروس کرونا و حفظ جان تماشاگران به دقت اجرایی شود.
 او تأکید کرد: دست  اندرکان  برگزاری جشنواره در استان یزد تلاش می‌کنند تا با وجود شرایط سخت کرونایی بهترین شرایط را برای تماشاگران فراهم کنند و در مقابل شهروندانی که برای تماشای فیلم‌ها مراجعه می‌کنند نیز باید به توصیه‌ها مسئولان برگزاری توجه کرده و علاوه بر رعایت دستور العمل‌ها و فاصله اجتماعی در طول نمایش فیلم از ماسک استفاده کنند.
 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.