چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
02:25 | | فجر 39

جزئیات مراسم اختتامیه سی‌و‌نهمین جشنواره فجر اعلام شد

جزئیات مراسم اختتامیه سی‌و‌نهمین جشنواره فجر اعلام شد

مدیر روابط عمومی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با تأکید بر حضور حداقلی مهمانان، جزئیات برگزاری مراسم اختتامیه این را شرح داد.

«مسعود نجفی» مدیر روابط عمومی سی‌ونهمین‌ جشنواره فیلم فجر در گفت‌و‌گو با ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره درباره نحوه برگزاری مراسم اختتامیه این دوره جشنواره گفت: مراسم اختتامیه با اجرای «محمد سلوکی» فردا ۲۲ بهمن ماه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از ساعت ۱۸ در سالن‌ مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد. 
به گفته نجفی، مدت این برنامه ۱۲۰ دقیقه است و مراسم تا ساعت ۲۰ به اتمام خواهد رسید.
او ادامه داد: در این مراسم، جوایز در بخش‌های «مسابقه تبلیغات سینمای ایران»، مسابقه «مستند»، «فیلم کوتاه» و «سودای سیمرغ» به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

مهمانان محدود اختتامیه
نجفی با تأکید بر دعوت حداقلی از مهمانان این مراسم گفت: حاضران این مراسم محدود به داوران، نامزدهای بخش‌های مختلف و جمع محدودی از عکاسانی خواهد بود که در هشت روز برگزاری این رویداد، کارت جشنواره در اختیار داشتند.
او همچنین به عدم پذیرش همراهان مدعوین در مراسم اختتامیه اشاره و تأکید کرد: بنا به ملاحظات رعایت پروتکل‌های بهداشتی و لزوم فاصله‌گذاری اجتماعی، به جز افراد ذکر شده، اجازه ورود به هیچ فرد دیگری داده نمی‌شود و فقط  نامزدهای حشنواره، هیأت داوران و جمعی از عکاسان (بدون همراه) اجازه ورود به مراسم اختتامیه را خواهند داشت. 

نکوداشت‌ها

مدیر روابط عمومی جشنواره گفت: بخشی از اختتامیه جشنواره سی و نهم به دو نکوداشت زنده‌یاد «پرویز پورحسینی» و زنده‌یاد «چنگیز جلیلوند» اختصاص دارد که کلیپ‌هایی درباره‌ این دو هنرمند فقید به کارگردانی مجید توکلی پخش خواهد شد. ضمن این که یاد «علی انصاریان» بازیگر سینما و ملی‌پوش فقید که در روزهای برپایی جشنواره او را از دست دادیم، گرامی داشته خواهد شد.

پخش زنده اختتامیه
مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر در پایان گفت: مراسم پایانی جشنواره سی و نهم به صورت زنده از «شبکه نمایش»، «رادیو ایران»، صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس filmfajrofficial و سایت رسمی جشنواره به آدرس www.fajrfilmfestival.com پخش خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.