دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
03:28 | | فجر 39

سکانس ۱۰ | پایان منوّر

سکانس ۱۰ | پایان منوّر

دهمین روز جشنواره در «برج میلاد» با نورافشانی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به پایان رسید.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، دهمین روز جشنواره آرام‌تر از روزهای قبل بود. روز دهم با اکران مجدد دو فیلم «بی‌همه‌چیز» و «یدو» برای اهالی رسانه ادامه پیدا کرد،  اما جز جمع محدودی از اهالی رسانه، بیشتر افرادی در سالن‌ به تماشای فیلم‌ها می‌نشستند که در چند روز اخیر فرصت تماشای فیلم را نداشتند.

در رفت‌و‌آمد میان دو سانس فیلم‌ها، مخاطبان در لابی جشنواره نشریات و روزنامه‌هایی را که ویژه جشنواره چاپ شده بود، در دست گرفته بودند و مشغول مطالعه بودند.

بحث بر سر برندگان سیمرغ بلورین هر بخش و صحبت از پدیده‌های جشنواره امسال، میان ساکنان امروز «برج میلاد» داغ داغ بود.

در همین احوال بود که کیانوش جهانپور مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آخرین روز فجر ۳۹ برای بازدید از مقر جشنواره به «برج میلاد» آمد.

او بعد از این که مقابل دوربین عکاسان در فتوکال جشنواره ایستاد در مصاحبه با خبرنگاران حاضر گفت: «این دوره جشنواره فیلم فجر جز در مواردی محدود مطابق با پروتکل‌ها و شیوه‌نامه‌های  وزارت بهداشت برگزار شد و باید از این بابت، از دست‌اندرکاران جشنواره تشکر کرد.»

اکران دوم فیلم «یدو» هم آغاز شد و جمع محدودی با رعایت فاصله اجتماعی در سالن اصلی به تماشای فیلم نشستند و بعد از پایان فیلم «برج میلاد» از حاضران خالی شد.

در ورودی پارکینگ مرکز همایش‌ها منتظر اتومبیل بودم که ناگهان با صدای بلندی بالای سرم نورانی شد. و در فاصله‌ای اندک بعدی و بعدی.

به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در محوطه کنار خود «برج میلاد» منوّر می‌زدند و نورافشانی می‌کردند.

اتومبیل رسید و از لای شیشه نیمه‌باز خیره به نورافشانی‌ها از برج بیرون رفتم تا فردا برای مراسم اختتامیه آماده باشم.

علیرضا بخشی‌استوار

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.