چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
15:10 | | فجر 39

گفت‌وگو | همکاری اسنپ با فجر۳۹ با استقبال روبه‌رو شد

گفت‌وگو | همکاری اسنپ با فجر۳۹ با استقبال روبه‌رو شد

حضور سامانه هوشمند جمل و نقل اسنپ در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با استقبال اهالی رسانه و هنرمندان روبه‌رو شد. 

سیدنیما حسینی؛ کارشناس ارشد مارکتینگ شرکت اسنپ درخصوص همکاری این شرکت با سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر گفت: در گفت‌وگوهایی که با مسئولین برگزار کننده جشنواره داشتیم تصمیم بر این شد که همکاری دوجانبه‌ای میان شرکت ما و جشنواره صورت گیرد‌ مبنی بر این که شرکت اسنپ با اعمال تخفیف‌هایی رفت و آمد هنرمندان و اصحاب رسانه به برج میلاد و پردیس سینمایی ملت را تسهیل کند. محدودیت شماره نداشتیم و این تخفیف شامل همه افرادی شد که به برج میلاد و پردیس ملت سفر (رفت و برگشت) داشتند. 

او افزود: استندها در محل‌های مختلف قرار گرفت تا حاضران در جریان تخفیف‌ها قرار بگیرند. استقبال بسیار زیادی صورت گرفت که انتظار این میزان استقبال را نداشتیم. اسنپ با شعار هم‌مسیر با هنر ایران همراه سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر بود. 

حسینی ادامه داد: جشنواره مهم‌ترین رویداد سینمای ایران است و بیشتر مردم جشنواره را دنبال می‌کنند. شرکت اسنپ تمایل به همکاری دوباره با جشنواره دارد. امیدوارم این همکاری تداوم داشته باشد. در مورد سینماهای مردمی ما نمی‌خواستیم که مردم را تشویق به بیرون آمدن از خانه کنیم اما در سال‌های آینده که کرونا نباشد، این کار برای سینماهای مردمی هم انجام می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.