دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
14:58 | | فجر 40

هارون یشایایی: جشنواره فیلم فجر عامل پیوند بین سینماگران و مدیران سینمایی است

هارون یشایایی: جشنواره فیلم فجر عامل پیوند بین سینماگران و مدیران سینمایی  است
تهیه‌کننده «ناخدا خورشید» و «اجاره‌نشین‌ها» با اشاره به نقش و جایگاه جشنواره فیلم فجر در ارتقای سینمای ایران گفت: جشنواره فیلم فجر پیوند بین سینماگران ومدیران سینمایی است. امیدواریم سینما با کمک تلویزیون و بخش‌های دولتی ذیربط از حالت سکون و رکود خارج شود.
 
«هارون یشایایی» تهیه‌کننده سینما درباره چهلیمن دوره برگزاری جشنواره فیلم فجر گفت: همیشه به این موضوع معتقد بوده‌ام که جشنواره فیلم فجر یک حرکت فرهنگی مثبت است که همواره برگزاری آن برای نسل جوان، بسیار مفید بوده چرا که از طریق این رویداد مهم سینمایی است که می‌توانیم سینما را برای اهالی سینما معنی کنیم.
او افزود: شیوع بیماری کرونا، ضربه بزرگی به سینما و اهالی سینما زد اما برگزاری جشنواره فیلم فجر در این دو سال توانست بیم‌ها و ناامیدی‌ها را از اهالی این عرصه دور کند. جشنواره فیلم فجر نشان می‌دهد که سینماگران با تمام محدودیت‌ها با تمام اتفاقات عجیب و بد بازهم به سینما بازگشته‌اند و این یعنی جشنواره فیلم فجر پیوند بین سینماگران ومدیران سینمایی است. امیدواریم سینما با کمک تلویزیون و بخش‌های دولتی ذیربط از حالت سکون و رکود خارج شود.
این تهیه‌کننده درباره تغییر سیاست‌های کلان سینما به ویژه در تقویت زیرساخت‌ها و نوسازی تجهیزات سینمایی، توضیح داد: سینما یک رویداد زنده و روبه پیشرفت در سطح دنیا است و اگر می‌خواهیم در این عرصه حرفی برای گفتن داشته باشیم، باید در آن مسیر حرکت کنیم. واقعیت این است که هرچه سالن‌های سینمای ما پیشرفته‌تر باشد؛ مخاطبان سینما را بیشتر به آن روی خواهند آورد.
منبع: میزان

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.