دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
19:28 | | فجر 40

امیرحسین اشرفی: جشنواره فیلم فجر، سال تحویل سینمای ماست

امیرحسین اشرفی: جشنواره فیلم فجر، سال تحویل سینمای ماست

امیرحسین اشرفی، فعال رسانه گفت: جشنواره فیلم فجر جشنواره‌ای است که برآیند سینمای ما را نشان می‌دهد و حلول نوروز و حول حالنای سینمای ما است. این جشنواره می‌تواند با برگزاری و داوری خوب، بهترین آثار را انتخاب و معرفی کند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌ عمومی جشنواره فیلم فجر، «امیرحسین اشرفی» فعال رسانه درباره برگزاری جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره فیلم فجر برآیند همت یک سال فعالیت سینماگران ما است. ما همیشه شاهد این بودیم که هرگاه بهترین فیلم‌ها به دست هیأت انتخاب و داوران رسیده و هیأت انتخاب هم با گزینش درست توانسته‌اند آن فیلم‌ها را به جشنواره فیلم فجر برسانند، آن سال، سال سینمایی خوبی بوده است، چرا که بهار سینمایی ما جشنواره فیلم فجر است.
این روزنامه‌نگار افزود: امروز شاهد آنیم که بعد از شرایط کرونا و پایین آمدن آمار مبتلایان، سینماها هم فعالیت خود را دوباره از سر گرفته‌اند و هیأت انتخاب و داوری جشنواره فیلم فجر می‌توانند با انتخاب درست به چینش اکران در سال آینده کمک کنند. این اتفاق روزهای خوبی را برای سینمای ما رقم خواهد زد. جشنواره فیلم فجر جشنواره‌ای است که برآیند سینمای ما را نشان می‌دهد و حلول نوروز و حول حالنای سینمای ما است. این جشنواره می‌تواند با برگزاری و داوری خوب، بهترین آثار را انتخاب و معرفی کند.
چهلمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش فرهنگی و رقابتی به دبیری مسعود نقاش‌زاده از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.