دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
11:08 | | فجر 40

امیررضا مافی: نقش جلسات مشورتی در ارتقای کیفی برگزاری جشنواره چهلم

امیررضا مافی: نقش جلسات مشورتی در ارتقای کیفی برگزاری جشنواره چهلم

عضو شورای مشورتی و هم‌اندیشی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر گفت: این که بتوانم در جلساتی به صورت آزادانه درباره مدیریت مهم‌ترین رویداد سینمایی ایران حرف بزنیم، یک اتفاق قابل تٲمل است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی چهلمین جشنواره فیم فجر، دکتر «امیررضا مافی» کارشناس و منتقد سینما درباره برپایی جلسه مشورتی و هم‌اندیشی روابط عمومی جشنواره پیش از آغاز جشنواره چهلم گفت: جلسه‌‌ای که روز دوشنبه توسط تیم روابط‌عمومی جشنواره فیلم فجر با حضور نمایندگان طیف‌هایی که در برگزاری جشنواره فیلم فجر تاثیرگذارند، برپا شد، بسیار مفید بود.
او افزود: برپایی این جلسات سبب می‌شود تا ما بتوانیم درباره مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور صحبت کنیم، ولو این که آرای مخالف از هم داشته باشیم. این بحث‌ها در مقطع فعلی سبب می‌شود تا در زمان برگزاری جشنواره چالش‌های کمتری داشته باشیم.
مافی گفت: هرچقدر در این روزهای باقی‌مانده تا برگزاری جشنواره فیلم فجر، تله‌هایی را که در ادوار گذشته نقطه جنجال محسوب می‌شد، بیشتر بشناسیم؛ جشنواره حرفه‌ای‌تری خواهیم داشت.
او افزود: اینکه بتوانم در جلسات به صورت آزادانه درباره مدیریت مهم‌ترین رویداد سینمایی ایران حرف بزنیم، خودش یک اتفاق قابل‌تٲمل است. در سال‌های گذشته اهالی‌رسانه با مشکلاتی روبه‌رو بوده‌اند که تمام این مشکلات را می‌توانستیم در همین جلسات قبل از جشنواره بررسی کنیم. این جلسات راه گفتمان را در جشنواره چهلم باز می‌کند.
این کارشناس در پایان گفت: امیدوارم برپایی این جلسات، جشنواره چهلم رابه یک جشنواره کم‌نقص تبدیل کند.
چهلمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش فرهنگی و رقابتی به دبیری مسعود نقاش‌زاده از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.