جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
11:25 | | فجر 40

عضو شورای اسلامی شهر تهران: حمایت مدیریت شهری؛ به نفع سینما

عضو شورای اسلامی شهر تهران: حمایت مدیریت شهری؛ به نفع سینما

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: حمایت مدیریت شهری می‌تواند مخاطبان جشنواره فیلم فجر را افزایش بدهد و در چهلمین سال برگزاری این رویداد، مشارکت مردمی از اهمیت بالایی برخوردار است.

مهدی عباسی در گفتگو با مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، بیان کرد: بر اساس تصمیم شورای اسلامی شهر تهران، امکانات شهری و اماکن متعلق به شهرداری در اختیار جشنواره فیلم فجر است. این اقدام می‌تواند مخاطبان جشنواره را افزایش بدهد و در چهلمین سال برگزاری این رویداد، مشارکت مردمی از اهمیت بالایی برخوردار است.
او افزود: شهرداری با فضاهایی مانند تابلوهای تبلیغاتی و… که در اختیار دارد، مردم را به حضور در جشنواره فیلم فجر دعوت می‌کند‌ و در برپایی آن، امسال هم پرتوان‌تر از پیش نقش خواهد داشت.
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با اشاره به ماهیت و عملکرد سینما در ایران اظهار کرد: فیلم‌های سینمایی بعد از انقلاب اسلامی مسیر حرفه‌ای شدن در پیش گرفته‌اند و آثار ساخته شده در سینمای ایران اسلامی همواره فاخر و ارزشمند بوده‌اند.
مهدی عباسی بیان کرد: شهرداری تهران می‌تواند از ظرفیت و بسترهای خودش در عرصه هنر برای انتقال اولویت‌های خودش و مسائل مهم به شهروندان، به نحو مطلوب استفاده کند.
او با اشاره به علاقه‌مندی‌ دیرینش به دیدین آثار سینمای ایران بیان کرد: من فرد سینمادوستی هستم و اگر فرصتی داشته باشم، اکثر فیلم‌های سینمایی روی پرده را تماشا خواهم کرد. تلاش می‌کنم امسال هم در چهلمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کنم.

چهلمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش فرهنگی و رقابتی به دبیری مسعود نقاش‌زاده از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.